Magnat Monitor Supreme 1000

Μηνύματα
16
Reaction score
0
Πωλούνται ηχεία Magnat Monitor Supreme 1000 χρώματος μαύρου σε άριστη κατάσταση.
Τα ηχεία αγοράστηκαν καινούργια και έπαιξαν για περίπου 6 μήνες πρωτού αντικατασταθούν με τα monitor audio που έχω έως και σήμερα.

Τους τελευταίους μήνες κοσμούν την αποθήκη μου μέσα σε custom συσκευασία μιας και οι δικές τους είχαν πεταχτεί λόγο έλειψης χώρου που είχα τότε.

Η τιμή τους καινούργια μέσω skroutz.gr είναι 320 Ευρώ ενώ εγώ ζητάω 180 Ευρώ.
Τα ηχεία παίζουν ωραία, είναι ολοκληρωμένα όσον αφορά τον ήχο τους μιας και "ξεκινούν" από πολύ χαμηλά (19Hz) και αρκετά καθαρά. Ιδανικά τόσο για μουσική όσο και για ταινίες.

Εννοείται πως είναι διαθέσιμα στο χώρο μου προς ακρόαση από κάθε ενδιαφερόμενο, περιοχή Ραφήνα Αττικής.

Link Κατασκευαστή: http://www.magnat.de/index.php?id=3151&L=1

Χαρακτηριστικά
Τύπος: 3 δρόμων
Ισχύς: 180W RMS (360W Max.)
Απόκριση: 19Hz - 38kHz
Ευαισθησία: 92dB


 

Μηνύματα
6
Reaction score
0
Απάντηση: Magnat Monitor Supreme 1000

Καλησπέρα. Είμαι από Κιάτο Κορινθίας, ενδιαφέρομαι για τα ηχεία. είπατε έχουν παίξει ελάχιστα και μπορώ να τα δω και από κοντά? δεν νομίζω να έχουν κάποιο πρόβλημα?
 

Μηνύματα
6
Reaction score
0
Απάντηση: Magnat Monitor Supreme 1000

Καλησπέρα. Είμαι από Κιάτο Κορινθίας, ενδιαφέρομαι για τα ηχεία. είπατε έχουν παίξει ελάχιστα και μπορώ να τα δω και από κοντά? δεν νομίζω να έχουν κάποιο πρόβλημα?
 

Μηνύματα
16
Reaction score
0
Απάντηση: Magnat Monitor Supreme 1000

Καλημέρα, τα ηχεία μέχρι και πριν τα βάλω στην (αυτοσχέδια) συσκευασία τους έπαιζαν κανονικοτατα.
Εννοείται πως μπορείς να τα δεις και φυσικά να τα ακούσεις από κοντά. Στείλε μου pm για να κανονισουμε ημέρα και ώρα.
 

Μηνύματα
6
Reaction score
0
Απάντηση: Magnat Monitor Supreme 1000

Αν είναι έτσι όπως τα λέτε τότε να προχωρήσω στην αγορά των ηχείων . υπάρχει τρόπος να μου τα στείλετε? πληρώνω εγώ την μεταφορά.
 

Μηνύματα
16
Reaction score
0
Απάντηση: Magnat Monitor Supreme 1000

Με έναν γρήγορο υπολογισμό απο το site της acs (https://www.acscourier.net) το κόστος για μεταφορα στο Κιατο αγγίζει τα 130 ευρώ. Είσαι σίγουρος πως θέλεις κάτι τέτοιο? :118:

Υπόψη το κάθε ηχείο είναι 17 κιλά χωρίς οποιαδήποτε συσκευασία.
 

Μηνύματα
1.036
Reaction score
198
Απάντηση: Magnat Monitor Supreme 1000

συγνωμη που επεμβενω στην αγγελια. αλλα νομιζω οτι αν ο athoryvos εχει μεταφορικο μεσο και χρονο, πηγαινε ελα κορινθο αθηνα τα εξοδα ειναι 40 το πολυ 50 ευρω, δεν αξιζει να πληρωσει μεταφορικα.
 

Μηνύματα
6
Reaction score
0
Απάντηση: Magnat Monitor Supreme 1000

Ε ναι αν πάει τόσο η μεταφορά δεν συμφέρει. Κυριακή για συνάντηση σας βολεύει?
 


Μηνύματα
16
Reaction score
0
Απάντηση: Magnat Monitor Supreme 1000

Παρακαλω να κλείσει η αγγελία τα ηχεία πουλήθηκαν. Ευχαριστώ!
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.422
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top