Magnat monitor supreme 202

Μηνύματα
832
Reaction score
1.033
Εχει καποιος αποψη για τα εν λόγω ηχεια;
Σκεφτόμουν μια τετραδα για ατμος. 6.5αρι γουφερ σε δελεαστικη τιμη, σοβαρη εταιρια θεωρειται, καλα χαρακτηριστικά αναγράφονται...


Το υπόλοιπο συστημα ειναι 7.2 με klipsch,svs,marantz,crown

Ευχαριστώ
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Εχει καποιος αποψη για τα εν λόγω ηχεια;
Σκεφτόμουν μια τετραδα για ατμος. 6.5αρι γουφερ σε δελεαστικη τιμη, σοβαρη εταιρια θεωρειται, καλα χαρακτηριστικά αναγράφονται...


Το υπόλοιπο συστημα ειναι 7.2 με klipsch,svs,marantz,crown

Ευχαριστώ
Εγώ έχω τα μικρότερα τα 102 στο γραφείο μου και παίζουν πάρα πολύ όμορφα αλλά μιλάμε για ακρόαση από πολύ κοντά. Σίγουρα τα μεγαλύτερα θα παίζουν δυνατότερα αλλά αφού τα θες για χρήση άτμος θεωρώ ότι θα ήταν προτιμότερο να πας σε klipsch που είναι και τα υπόλοιπα του σετ.
 

Μηνύματα
832
Reaction score
1.033
Εγώ έχω τα μικρότερα τα 102 στο γραφείο μου και παίζουν πάρα πολύ όμορφα αλλά μιλάμε για ακρόαση από πολύ κοντά. Σίγουρα τα μεγαλύτερα θα παίζουν δυνατότερα αλλά αφού τα θες για χρήση άτμος θεωρώ ότι θα ήταν προτιμότερο να πας σε klipsch που είναι και τα υπόλοιπα του σετ.
Ειναι ακριβα... Ενω τα εν λόγω ειναι φθηνά... Και για ατμος νομιζω οτι οι απαιτήσεις ειναι μικροτερες, γι αυτο και τα σκεφτομαι...
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Ειναι ακριβα... Ενω τα εν λόγω ειναι φθηνά... Και για ατμος νομιζω οτι οι απαιτήσεις ειναι μικροτερες, γι αυτο και τα σκεφτομαι...
Σβήστο αυτό γρήγορα μη μπει και το δει ο γιατρός.
Την έκατσες μετά :lolsign: :lolsign:
 

gid

Μηνύματα
7.409
Reaction score
8.645
Ειναι ακριβα... Ενω τα εν λόγω ειναι φθηνά... Και για ατμος νομιζω οτι οι απαιτήσεις ειναι μικροτερες, γι αυτο και τα σκεφτομαι...
Απόλυτα εύλογο το σκεπτικό σου φίλε.
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.867.541
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top