marantz pm-6002 ολοκληρωμενος

Μηνύματα
1.648
Reaction score
28
πωλειται ενισχυτης ολοκληρωμενος marantz pm 6002 2x45 χρωμα μαυρο Α Μ Ε Τ Α Χ Ε Ι Ρ Ι Σ Τ Ο Σ στο κουτι του με εγγυηση αγορα 26/10/2010 300 ευρω ακατεβατα !!!!!!!
 


Μηνύματα
7.366
Reaction score
2.554
πωλειται ενισχυτης ολοκληρωμενος marantz pm 6002 2x45 χρωμα μαυρο Α Μ Ε Τ Α Χ Ε Ι Ρ Ι Σ Τ Ο Σ στο κουτι του με εγγυηση αγορα 26/10/2010 300 ευρω ακατεβατα !!!!!!!
Aν θέλετε το κόβετε αλλά πρίν 2 μέρες είχες αυτό....!!!!
 


Μηνύματα
364
Reaction score
4
Απάντηση: marantz pm-6002 ολοκληρωμενος

χιλια συγγνωμη για την παρεμβαση αλλα αυτος ο messenger δε παλευεται πλεον.

βλεπω οτι συνεχεια παρεμβαινει στις αγγελιες των μελων χωρις κανενα λογο κατ εμε, χωρια που τις χαλαει και οτι δημιουργει συνεχεια προβληματα και επιπλεον διαλογους στο χωρο των αγγελιων, χωρις πιθανοτατα καν να ενδιαφερεται για κατι στην πραγματικοτητα.

φιλε messenger τι σε νοιαζει τι κανει αυτος ο συμφορουμιτης για το ΔΙΚΟ ΤΟΥ πραγμα καθως και οι αλλοι, δε ντρεπεσαι λιγο πια???

και παλι χιλια συγγνωμη αλλα...εμενα αν ηταν δικο μου το πραγμα δε θα μου αρεσε καθολου αυτο που κανει ΣΥΝΕΧΩΣ ο ταδε.
 

Μηνύματα
405
Reaction score
56
Απάντηση: marantz pm-6002 ολοκληρωμενος

χιλια συγγνωμη για την παρεμβαση αλλα αυτος ο messenger δε παλευεται πλεον.

βλεπω οτι συνεχεια παρεμβαινει στις αγγελιες των μελων χωρις κανενα λογο κατ εμε, χωρια που τις χαλαει και οτι δημιουργει συνεχεια προβληματα και επιπλεον διαλογους στο χωρο των αγγελιων, χωρις πιθανοτατα καν να ενδιαφερεται για κατι στην πραγματικοτητα.

φιλε messenger τι σε νοιαζει τι κανει αυτος ο συμφορουμιτης για το ΔΙΚΟ ΤΟΥ πραγμα καθως και οι αλλοι, δε ντρεπεσαι λιγο πια???

και παλι χιλια συγγνωμη αλλα...εμενα αν ηταν δικο μου το πραγμα δε θα μου αρεσε καθολου αυτο που κανει ΣΥΝΕΧΩΣ ο ταδε.

...οντως ο εν λογω ...messenger...με τις συγκεκριμενες παρεμβασεις υποβιβαζει το επιπεδο του site δημιουργωντας μια αναστατωση χωρις λογο.φιλε μου θα πρεπει να αναφερεσαι μονο στα προσωπικα σου θεματα και εφ'οσον θιγεται η προσωπικοτητα σου.σ'ευχαριστω για την κατανοηση...
 

Μηνύματα
13.677
Reaction score
6.654
Απάντηση: marantz pm-6002 ολοκληρωμενος

Υπαρχει προβλημα με τις αγγελιες,το εχουμε πει πολλες φορες.Καποιοι πουλανε συσκευες χωρις να γνωριζουν ποια ειναι η τιμη τους στην αγορα ή κρινωντας απο την τιμη με τις δοσεις που την ειχαν αγορασει (καπελο 30%).Καποιοι αλλοι εχουν τετοια διατυπωση στις αγγελιες τους βγαζοντας προς τα εξω μια "τσαντιλα" του τυπου "εγω τοσα το δινω και να πα να αυτωθειτε".
Καποιοι αλλοι εκθειαζουν αυτο που πουλανε "τελειο,απαιχτο,καλυτερο κλπ",τοτε γιατι το πουλας ρε φιλε?

Το εχω πει ξανα,η οποια απορια,επικοινωνια κλπ για μια αγγελια θα πρεπει να γινεται μονο με π.μ.
 

Μηνύματα
7.366
Reaction score
2.554
Εντάξει παιδία αφού υποβιβάζω και το επίπεδο του avsite...
Μιά όμως που παρεμβαίνω συνέχεια θα θέλατε να μου δώσετε άλλο ΕΝΑ παράδειγμα παρέμβασής μου σε αγγελία στο τελευταίο 4-μηνο;
Εγώ τσεκάρισα και δεν βρήκα καμμία άλλη παρέμβαση (εκτός από εκδήλωση ενδιαφέροντος)
Το συγκεκριμένο ποστ έχει να κάνει με το ότι συνέχεια τελευταία βλέπουμε τελικές τιμές που δεν είναι τελικές.
Απλά για την αποκατάσταση της αλήθειας.
Και αυτή τη φορά ζητώ συγγνώμη από τον συμφορουμίτη haralas.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.307
Reaction score
28.078
Απάντηση: marantz pm-6002 ολοκληρωμενος

Παιδιά ηρεμία.
Κατ΄αρχήν πολλές φορές πράγματι βλέπουμε "τελική τιμή" που αλλάζει άλλες 3 - 4 - 5 φορές.
Και δεν είναι σωστό.

Επίσης όμως πρέπει να καταλάβουμε ότι κάποιος έχει το δικαίωμα να κατεβάσει κι άλλο την τιμή του για τους δικούς του λόγους.
Κι ας έχει γράψει ότι είναι τελική.

Κάποιοι άλλοι όντως έχουν μια διατύπωση άκομψη και πολλές φορές αγενή.
Αλλά δεν είμαστε και μικρά παιδιά.
Αν κάποιος δεν μου μιλήσει ευγενικά δεν θα ασχοληθώ με την αγγελία του.

Επίσης κάποιος έχει το δικαίωμα να εκθειάσει το προϊόν που πουλάει.
Το γιατί το πουλάει είναι δικό του θέμα. Μπορεί να πάει σε κάτι καλύτερο ή να έχει ανάγκη, δεν μας πέφτει λόγος.

Λίγη κατανόηση απ΄όλους σας πληζ.
 

Μηνύματα
1.648
Reaction score
28
νεα τιμη 280 ευρω !!!!!
νεα τιμη 250 ευρω !!!
αδερφοι συνφορουμιτες δεν υπαρχει κανενα προβλημα ,ηρεμια ,ζητω συγνωμη εαν παρεβην καποιον κανονα των μικρων αγγελιων , ας θεωρηθει ακυρο εκεινο το <ακατεβατα> ισως απο παρορμηση της στιγμης ο ενισχυτης οντως ειναι ολοκαινουργιος αμεταχειρηστος κλειστος στο κουτι του ! τωρα το γιατι τον πουλαω νομιζω οτι <εχω το δικαιωμα> .
ευχαριστω τον Μελιδη για τα διευκρινηστικα γραφομενα του !!

τωρα οσον αφορα την τιμη κατεβαινω στα 250 ευρω νομιζω οτι μεχρι εκει ισως μπορω εαν οχι ισως τον κρατησω για να πειραματιζομαι !!! εαν καποιος αλλος εχει καποια αλλη προταση ας μου στειλει pm !
 

Μηνύματα
1.648
Reaction score
28
νεα τιμη 250 ευρω !!!
αδερφοι συνφορουμιτες δεν υπαρχει κανενα προβλημα ,ηρεμια ,ζητω συγνωμη εαν παρεβην καποιον κανονα των μικρων αγγελιων , ας θεωρηθει ακυρο εκεινο το <ακατεβατα> ισως απο παρορμηση της στιγμης ο ενισχυτης οντως ειναι ολοκαινουργιος αμεταχειρηστος κλειστος στο κουτι του ! τωρα το γιατι τον πουλαω νομιζω οτι <εχω το δικαιωμα> .
ευχαριστω τον Μελιδη για τα διευκρινηστικα γραφομενα του !!

τωρα οσον αφορα την τιμη κατεβαινω στα 250 ευρω νομιζω οτι μεχρι εκει ισως μπορω εαν οχι ισως τον κρατησω για να πειραματιζομαι !!! εαν καποιος αλλος εχει καποια αλλη προταση ας μου στειλει pm !
σορυ εκ παραδρομης εις διπλουν παρακαλουνται οι διαχειριστες να το τακτοποιησουν !


ο ενισχυτης επωληθη παρακαλω να κλεισει η αγγελια .
 

Μηνύματα
1.648
Reaction score
28
πωλειται ενισχυτης ολοκληρωμενος marantz pm 6002 2x45 χρωμα μαυρο Α Μ Ε Τ Α Χ Ε Ι Ρ Ι Σ Τ Ο Σ στο κουτι του με εγγυηση αγορα 26/10/2010 300 ευρω ακατεβατα !!!!!!!

ο ενισχυτης επωληθη παρακαλω να κλεισει η αγγελια .
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.766
Μηνύματα
2.875.579
Members
37.951
Νεότερο μέλος
theo tzio
Top