Michael Jackson ! ! !

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Re: Απάντηση: Re: Michael Jackson ! ! !

Απ'τις λιγες φορες που ζηλευω στη ζωη μου:cool_4:
:happy_9: :happy_9: :happy_9: Κάνοντας ένα μικρό edit , η συναυλία ήταν η History world tour 1997 και η συγκεκριμένη ήταν στο Μιλάνο 18 Ιουνίου στο stadio G. Meazza..
Όσο για το smooth criminal απλά αν το έβλεπες live θα χάζευες..
Η κορυφαία στιγμή του ήταν όπως και στο κλίπ που ο Jackson μαζί με τους χορευτές γέρνουν υπερβολικά προς το πάτωμα...
Η συναυλία στο σύνολο της ήταν άψογη* τι να λέμε τώρα......
Kαι η γκάμα των συναυλιών μου περιλαμβάνει από όπερες στο Teatro alla Scala μέχρι Iron Maiden στην Seventh son of a seventh son world tour τους το '87....
Έχω ζηλέψει και εγώ έναν εδώ μέσα.. Τον Ανδρέα Κ που έχει δει Queen αν θυμάμαι καλά...:respect:


*Και μια μικρή λεπτομέρεια για τους διοργανωτές σε σχέση με την Ελλάδα..
Υπήρχαν ταξιθέτριες...και ήταν ΟΛΕΣ μοντέλα δίμετρα ξανθά.."happy_1" "happy_1"
 

Μηνύματα
1.479
Reaction score
106

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Michael Jackson ! ! !

Πως καταντησε ε? Κριμα. Πιστευω παιδικα τραυματα, τον οδηγησαν σε ενα σωρο λαθος επιλογες...
 


symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.004
Reaction score
6.775
Λύθηκε το μυστήριο με την εξωπραγματική χορευτική φιγούρα του Μάικλ Τζάκσον; Επιστήμονες λένε ότι «εξαπατούσε τη βαρύτητα»...
Καλά, δεν λένε ακριβώς αυτό.

Λένε ότι είχε παπούτσια που αγκύρωναν στο πάτωμα και/ή στηριζόταν σε καλώδια. Ό,τι υποθέταμε όλοι δηλαδή, since ever. Άρα το "μυστήριο" παρέμεινε όσο άλυτο ή λυμένο ήταν ανέκαθεν.

Το υπόλοιπο άρθρο είναι απλά μια αχρείαστη και μπουρδουκλωμένη εξήγηση για να πει το προφανές, ότι δηλαδή χωρίς κάτι από τα παραπάνω, δεν θα ήταν εφικτή αυτή η κίνηση.
 

Μηνύματα
833
Reaction score
776
Πάντως από την πρώτη φορά που το είδα φαντάστηκα ότι έχουν χρησιμοποιηθεί οι βάσεις / πέδιλα του σκί σε χιόνι.
Τέτοιες κλήσεις παίρνουν οι σκιέρ σε άλματα σε χειμερινούς ολυμπιακούς αγώνες
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Και οι μύγες τρώνε σκ@τ@. Ξέρεις πόσα δισεκατομμύρια μύγες υπάρχουν? :lol:
Εντύπωση μου κάνει ότι υπάρχουν ακόμη άνθρωποι που ασχολούνται με αυτό το από πάσης απόψεως απόβρασμα :shock:
Είπα κι εγώ ... "φαν" του Μεσσιάν στο avsite! Ευτυχώς (?) με προσγείωσες :?
:party:
 


MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Εντύπωση μου κάνει ότι υπάρχουν ακόμη άνθρωποι που ασχολούνται με αυτό το από πάσης απόψεως απόβρασμα :shock:
Τον ήξερες προσωπικά? ή έτσι Ελληνικά?
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.069
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top