Windows 10

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.691
στη δουλειά δεν τυπώνει ο panasonic πια, με roll back έγινε μερική αποκατάσταση μόνο του προβλήματος :headbang:
Είμαι σίγουρος ότι η microsoft έχει διώξει πολύ κόσμο.Έχει εμάς τους beta-μ@λ@κες.
Έπρεπε να μας πληρώνουν για να βάζουμε windows.
Πρέπει να κάνουμε σύλλογο. Να ψάξουμε μήπως αξίζει να τούς τραβήξουμε αγωγές.
 

ika

News
Μηνύματα
13.743
Reaction score
12.818
... Να ψάξουμε μήπως αξίζει να τούς τραβήξουμε αγωγές.
Τέτοια λέγε να σε σταμπάρουν, και όταν θα πας να πάρεις το εμβόλιο, θα είναι και τζούφιο και θα έχει και τσιπάκι μέσα και θα σου κολλάνε συνέχεια τα W:dance2:
 

Μηνύματα
484
Reaction score
585
ωχ! σωστά έχουμε και το εμβόλιο, μακάρι να τους προλάβουν άλλοι
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.383
Reaction score
93.946
Βρε σεις, κάντε φορμάτ και βάλτε λίνουξ να ησυχάσουμε! :whistling:
 

Μηνύματα
484
Reaction score
585
στο σπίτι αυτά τα προβλήματα είναι λυμένα, mac για τον μπαμπά και linux για τα παιδιά.
Στη δουλειά όμως πρέπει να τα φας τα σκ@ατ@ αναγκαστικά και χωρίς επιλογές . :idk:
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
Καλέ; Τόση ώρα θα είχα συναρμολογήσει νέο και θα είχα περάσει λειτουργικό. :biggrin:

20H2, όπως όλα το 2020...
 


ika

News
Μηνύματα
13.743
Reaction score
12.818
Καλέ; Τόση ώρα θα είχα συναρμολογήσει νέο και θα είχα περάσει λειτουργικό. :biggrin:
αφού το καλό πράμα και η καλή ενημέρωση, αργούν να γίνουν που λένε.....
:gamer: :boast::drinks:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.383
Reaction score
93.946
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.383
Reaction score
93.946
Σε 64άρια pro βρήκα το 1ο μόνο και το έκανα όπως λέει.

Έκανα επανεκκίνηση και μετά μπόρεσα και διέγραψα το αρχείο.
 

Μηνύματα
412
Reaction score
249
Στο παράθυρο του file explorer πηγαίνετε: View->Options (ανοίγει το Folder options)->View tab->Ξετσεκαρετε το Hide protected operating system files και λογικα πλεον θα φαινεται. Δεν ξέρω πόσο ασφαλές είναι να σβηστεί βέβαια. (64άρια pro και εγώ)
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.625
Reaction score
83.101
Πολλά από τα utilities που καθαρίζουν τα Windows σβήνουν το συγκεκριμένο αρχείο. Π.χ.
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Στο παράθυρο του file explorer πηγαίνετε: View->Options (ανοίγει το Folder options)->View tab->Ξετσεκαρετε το Hide protected operating system files και λογικα πλεον θα φαινεται. Δεν ξέρω πόσο ασφαλές είναι να σβηστεί βέβαια. (64άρια pro και εγώ)
Αυτό ήταν. Το βρήκα. Είναι 8 KB. Προκαλεί τόσο πρόβλημα ένα τόσο μικρό αρχείο; Θα κάνω τη διαδικασία και τα ξαναλέμε.
 

P

panag 505

Guest
Πολλά από τα utilities που καθαρίζουν τα Windows σβήνουν το συγκεκριμένο αρχείο. Π.χ.
Πολλά από τα utilities που καθαρίζουν τα Windows σβήνουν το συγκεκριμένο αρχείο. Π.χ.
Περισσότερη βοήθεια για το πως θα γίνει απο το ccleaner εάν έχεις την καλοσύνη. (Βήματα)
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.049
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top