Music Lover η Συνάντηση



Μηνύματα
4.462
Reaction score
7.734
Ε, και ; Τα αποτελέσματα μηδέν όμως. Η Γερμανίδα ακόμη με τον άλλον είναι. Δε γίνεται δουλειά έτσι, πρέπει να αλλάξουμε πλεύση. :D
Το ωραίο είναι ότι πέρασα σήμερα από το σπίτι της, με έκανε δώρο και ένα ουίσκι, 10 λεπτά μου εξηγούσε, ουίσκι σε βαρέλι από ρούμι. :lolsign:

Ξέρεις με ιμερσιβ ποσο εύκολα κατεβαίνει το άτιμο? :biggrin:
IMG_20221225_202015.jpg
 

Μηνύματα
12.374
Reaction score
14.583
Virtual Reality , κυριολεκτικά και μεταφορικά.
Μα κάθε χρόνο τα ίδια ; :D
Βρές τα λάθη στο μοντάζ στο 0.46, 0.47. (που έχεις ανοίξει κάπου και ένα νήμα σχετικό, εκεί να το ποστάρεις :D).
Έχε χάρη που δεν βρίσκω το παλαιό βίντεο παρουσίασης, θα το έχει κατεβάσει απο παντού. :D
Το "καινούργιο" χορεύει κιόλας 1.12 και το πάνε τέσσερεις. :D
Join us now. :D
 
Last edited:



Μηνύματα
1.641
Reaction score
139
Εκείνα τα χρόνια υπήρχε μεγάλος φανατισμός ανώτερος του οπαδικού ή του θρησκευτικού και δεν υπήρχαν τα φόρα ή ακόμη ήταν άγνωστα για αρκετούς όποτε δεν υπήρχε εκτόνωση του φανατισμού στο πληκτρολόγιο.
Γνωρίζω ότι ο ιδιοκτήτης του Music Lover κάποια στιγμή εκείνα τα χρόνια άλλαξε κινητό για να απαλλαγεί από «ψυχακηδες» που τον έπαιρναν Τρίτη και το έκλειναν Παρασκευή ξημερώματα 8-)

Ευτυχως το luben δεν ασχολειται με το αθλημα 😝
 

Μηνύματα
12.374
Reaction score
14.583
Εγώ λέω να γράψουμε στον Μάσκ, να τον παρακαλέσουμε να ασχοληθεί με το audio για να μπορέσει κάποια στιγμή επιτέλους να απογειωθεί βρε παιδί μου, η ηχητική απόδοση, ποιότητα και οικονομία των έν λόγω προιόντων ενδιαφέροντός μας. Δεν βλέπω άλλη λύση εδώ που έχουν φτάσει τα πράγματα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.302
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top