Naim muso 2nd gen

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Καλησπέρα σας,.θα ήθελα την γνώμη σας για το naim muso 2nd gen. Μου αρέσει η ιδέα του all in. Και κυρίως του streaming. Έχω έναν χώρο κοντά στα 45 plus τετραγωνικά που θα ήθελα να το εντάξω. Θα καλύψει η δυναμική του muso αυτον τον χώρο;. Σε κατάστημα ήχου μου είχαν αναφέρει πως θα έπρεπε να πάρω δύο ίδια κομμάτια απ' αυτά. Μπορούν να λειτουργήσουν μαζί και να ταιριάξουν, να συγχρονιστούν και να καλύψουν τον χώρο; Ή θα είναι υπερβολή τα δύο κομμάτια και να σκέφτομαι μόνο το ένα;. Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

Μηνύματα
227
Reaction score
274
Καλησπέρα σας,.θα ήθελα την γνώμη σας για το naim muso 2nd gen. Μου αρέσει η ιδέα του all in. Και κυρίως του streaming. Έχω έναν χώρο κοντά στα 45 plus τετραγωνικά που θα ήθελα να το εντάξω. Θα καλύψει η δυναμική του muso αυτον τον χώρο;. Σε κατάστημα ήχου μου είχαν αναφέρει πως θα έπρεπε να πάρω δύο ίδια κομμάτια απ' αυτά. Μπορούν να λειτουργήσουν μαζί και να ταιριάξουν, να συγχρονιστούν και να καλύψουν τον χώρο; Ή θα είναι υπερβολή τα δύο κομμάτια και να σκέφτομαι μόνο το ένα;. Ευχαριστώ προκαταβολικά
kai σκεφτεσαι τα 2 που κοστιζουν 3 χιλιαρικα? Υπερβολη στο μεγιστο νομιζω .
 


Μηνύματα
227
Reaction score
274
Για αυτό ζητάω την γνώμη σας, με επιχείρημα..
εχεις δικιο απλα δεν εχω πολυ χρονο τωρα. Για δωσε και πληροφοριες που θα στηθει? σαλονι? καμια φωτο ετσι για να μπορεσον και οι συμφορουμιτες να παρουν μια ιδεα για να απαντησουμε
 

Μηνύματα
2.459
Reaction score
1.724
το naim πολύ καλό συστηματάκι, αλλά για 45 τετραγωνικά δε νομίζω ότι θα φτάσει ένα αλλά ούτε και δύο.
Τα 45 τετραγωνικά είναι μεγάλος χώρος.
Εξαρτάται βέβαια τι θέλεις να κάνεις, αν είσαι τύπος που κάθεται να ακούσει μουσική ή αν το θες για background κάτι να παίζει χαλαρά κλπ.
 

stavrosz

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.238
Reaction score
1.599
Καλησπέρα σας,.θα ήθελα την γνώμη σας για το naim muso 2nd gen. Μου αρέσει η ιδέα του all in. Και κυρίως του streaming. Έχω έναν χώρο κοντά στα 45 plus τετραγωνικά που θα ήθελα να το εντάξω. Θα καλύψει η δυναμική του muso αυτον τον χώρο;. Σε κατάστημα ήχου μου είχαν αναφέρει πως θα έπρεπε να πάρω δύο ίδια κομμάτια απ' αυτά. Μπορούν να λειτουργήσουν μαζί και να ταιριάξουν, να συγχρονιστούν και να καλύψουν τον χώρο; Ή θα είναι υπερβολή τα δύο κομμάτια και να σκέφτομαι μόνο το ένα;. Ευχαριστώ προκαταβολικά
Εκ προσωπικης πειρας μιλωντας προκειται για εξαιρετικο μηχανημα. Κορυφαια ποιοτητα ηχου για all in one συσκευη Εχω πεισθει οτι η naim ειναι απο τις αξιολογοτερες εταιρειες στον χωρο.
Εαν δεν καθεσαι εσυ στη μια ακρη του δωματιου κι αυτο στην αλλη και δεν επιθυμεις να ακουσεις σε πολυ υψηλες σταθμες θα μεινεις ικανοποιημενος.
 

Μηνύματα
1.735
Reaction score
1.008
Μαλλον το καλυτερο στη κατηγορια του . Βασικο η θεση ακροασης , οι απαιτησεις σου και χωρος
Τα Sonos εχουν καλυτερες δυνατοτητες επεκτασης , προσθετεις ηχεια σαμπ etc τα εχεις κοιταξει ?
 
Last edited:


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.667
Μηνύματα
2.869.507
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top