minidsp NanoAvr HD

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
Αγορασμένο από τον Κωστή εδώ και 15 μέρες
https://www.avsite.gr/forum/threads/nanoavr-hd.160282/

μη βαράτε...
γλυκάθηκα και πάμε για αναβάθμιση :neo: :party:

το μαραφέτι είναι εργαλείο για να κάνεις τα πάντα

αν δυσκολευτείτε και θελήσετε συμβουλές...
παρέχονται δωρεάν από την σελίδα 5 και μετά στο νήμα
https://www.avsite.gr/forum/threads/Μετακόμιση-σε-νέο-χώρο-almost-complete-daharis666.145018/page-5
:p:roflmao::roflmao:

τιμή 160 όσο αγοράστηκε μεταφορικά δικά μου;)
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
Με τι θα το αναβαθμίσεις και γιατί ;
dirac την full έκδοση

o λόγος είναι το HTPC...από εκεί φεύγει όλο το υλικό

και το dirac για το nano σε δεσμεύει για χρήση μόνο με το νανο και όχι και ως stand alone για χρήση με το pc...
και δεν μου αρέσουν οι δεσμεύσεις τέτοιου είδους;)
+και το θεωρώ καραγκιοζιλίκι να μην μπορώ να έχω επιλογή ,από την ώρα που τα σκάω για το dirac, να μη μου δίνει επιλογή με ποια πλατφόρμα θα το λειτουργήσω...ένα firmware update είναι στο κάτω κάτω να γίνει στο νανο για να αποκτήσει τη δυνατότητα λειτουργίας με dirac


Υ.Γ.Θα παρακαλέσω από τους συμμετέχοντες εις το κουτσομπολιον να κρατήσουν χαμηλές στάθμες και κόσμιες περιπαιχτικές εκφράσεις προς το πρόσωπό μου :p:D
 
Last edited:

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.266
Reaction score
93.661
Αγορασμένο από τον Κωστή εδώ και 15 μέρες
https://www.avsite.gr/forum/threads/nanoavr-hd.160282/

μη βαράτε...
γλυκάθηκα και πάμε για αναβάθμιση :neo: :party:

το μαραφέτι είναι εργαλείο για να κάνεις τα πάντα

αν δυσκολευτείτε και θελήσετε συμβουλές...
παρέχονται δωρεάν από την σελίδα 5 και μετά στο νήμα
https://www.avsite.gr/forum/threads/Μετακόμιση-σε-νέο-χώρο-almost-complete-daharis666.145018/page-5
:p:roflmao::roflmao:

τιμή 160 όσο αγοράστηκε μεταφορικά δικά μου;)
Θα βάλω επιλογή στο poll: Θα ανέβουμε με πούλμαν για ξυλοφόρτωμα - Ο Καστρουνής κερασμένος. :roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
Θα βάλω επιλογή στο poll: Θα ανέβουμε με πούλμαν για ξυλοφόρτωμα - Ο Καστρουνής κερασμένος. :roflmao:
ρε δεν πάνε χαμένα αυτά που γράψατε τόσες σελίδες...όλο και κάποιος θα τα διαβάσει:roflmao::roflmao:
 

A

AKARL

Guest
το μαραφέτι είναι εργαλείο για να κάνεις τα πάντα
αν δυσκολευτείτε και θελήσετε συμβουλές...
παρέχονται δωρεάν από την σελίδα 5 και μετά στο νήμα
https://www.avsite.gr/forum/threads/Μετακόμιση-σε-νέο-χώρο-almost-complete-daharis666.145018/page-5
Και θέλεις να βρεθεί και κάπχοιος άλλος να περάσει τα μαρτύρια του Σισύφου, σόρρυ, του Νταχάρη; :o:o:o


Αυτό το μαραφέτι του σατανά είναι δαιμονισμένο και χρειάζεται εκσορκιζμό!


Κατά τα άλλα .....

upload_2017-11-10_12-35-38.jpeg


:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
Και θέλεις να βρεθεί και κάπχοιος άλλος να περάσει τα μαρτύρια του Σισύφου, σόρρυ, του Νταχάρη; :o:o:o


Αυτό το μαραφέτι του σατανά είναι δαιμονισμένο και χρειάζεται εκσορκιζμό!


Κατά τα άλλα .....

View attachment 82980

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

κατευθείαν στα άκρα..με τη σειρά όλα
θα πω την κυρα Δέσποινα(θεια μου) να το..ξεματιάσει πρώτα...αν δεν είμαστε οκ
μετά φωνάζουμε παπά :roflmao::roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Αγορασμένο από τον Κωστή εδώ και 15 μέρες
https://www.avsite.gr/forum/threads/nanoavr-hd.160282/

μη βαράτε...
γλυκάθηκα και πάμε για αναβάθμιση :neo: :party:

το μαραφέτι είναι εργαλείο για να κάνεις τα πάντα

αν δυσκολευτείτε και θελήσετε συμβουλές...
παρέχονται δωρεάν από την σελίδα 5 και μετά στο νήμα
https://www.avsite.gr/forum/threads/Μετακόμιση-σε-νέο-χώρο-almost-complete-daharis666.145018/page-5
:p:roflmao::roflmao:

τιμή 160 όσο αγοράστηκε μεταφορικά δικά μου;)
Έχεις μεγάλο θράσος νεαρέ...:roflmao::roflmao::roflmao:
[DOUBLEPOST=1510311201][/DOUBLEPOST]
ρε δεν πάνε χαμένα αυτά που γράψατε τόσες σελίδες...όλο και κάποιος θα τα διαβάσει:roflmao::roflmao:
Ως παράδειγμα προς αποφυγή;:whistling:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.384
Reaction score
74.636
Για να καταλάβω,
Nano + Dirac 8channel = 160 + 300
Dirac for PC 8 channel = 650


Εκτός αν το αποκτήσεις διαφορετικά. :rolleyes:
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.384
Reaction score
74.636
...που δεν έχει το site της MiniDSP γιατί το πήρα απο το Audiophonics. :p
 




Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Βήμα πρώτο ;αγοράζω το νάνο του νταχάρη.
Βήμα δεύτερο:κατεβάζω όλα τα pdf που ανέβασε και τα "πειράζω" ώστε να φαίνονται σαν δικά μου.
Βήμα τρίτο:ανοίγω νέο θρεντ με τίτλο "μετακόμιση σε νέο χώρο almost complete -the sequel (haris1308)"
Βήμα τέταρτο: καλώ στο νήμα σε βοήθεια τους ντιμιπόδη ,υπεραστικό και κεφάλα ,ανεβάζω φωτογραφίες κάποιου τυχαίου χώρου/συστήματος που θα βρω στο διαδίκτυο και αρχίζω να ανεβάζω τα pdf του νταχάρη.
Βήμα πέμπτο: βάζω αγγελία για το νάνο του κεφάλα ,που το πούλησε στον νταχάρη ,που το πούλησε σε μένα ,ανακοινώνω πως θα πάρω dirac και κάθομαι να ακούσω βινύλια παρέα με τον παπαευγενίου...!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
Βήμα πρώτο ;αγοράζω το νάνο του νταχάρη.
Βήμα δεύτερο:κατεβάζω όλα τα pdf που ανέβασε και τα "πειράζω" ώστε να φαίνονται σαν δικά μου.
Βήμα τρίτο:ανοίγω νέο θρεντ με τίτλο "μετακόμιση σε νέο χώρο almost complete -the sequel (haris1308)"
Βήμα τέταρτο: καλώ στο νήμα σε βοήθεια τους ντιμιπόδη ,υπεραστικό και κεφάλα ,ανεβάζω φωτογραφίες κάποιου τυχαίου χώρου/συστήματος που θα βρω στο διαδίκτυο και αρχίζω να ανεβάζω τα pdf του νταχάρη.
Βήμα πέμπτο: βάζω αγγελία για το νάνο του κεφάλα ,που το πούλησε στον νταχάρη ,που το πούλησε σε μένα ,ανακοινώνω πως θα πάρω dirac και κάθομαι να ακούσω βινύλια παρέα με τον παπαευγενίου...!
:lol:
 

A

AKARL

Guest
Βήμα πρώτο ;αγοράζω το νάνο του νταχάρη.
Βήμα δεύτερο:κατεβάζω όλα τα pdf που ανέβασε και τα "πειράζω" ώστε να φαίνονται σαν δικά μου.
Βήμα τρίτο:ανοίγω νέο θρεντ με τίτλο "μετακόμιση σε νέο χώρο almost complete -the sequel (haris1308)"
Βήμα τέταρτο: καλώ στο νήμα σε βοήθεια τους ντιμιπόδη ,υπεραστικό και κεφάλα ,ανεβάζω φωτογραφίες κάποιου τυχαίου χώρου/συστήματος που θα βρω στο διαδίκτυο και αρχίζω να ανεβάζω τα pdf του νταχάρη.
Βήμα πέμπτο: βάζω αγγελία για το νάνο του κεφάλα ,που το πούλησε στον νταχάρη ,που το πούλησε σε μένα ,ανακοινώνω πως θα πάρω dirac και κάθομαι να ακούσω βινύλια παρέα με τον παπαευγενίου...!
Είσαι θεούλης!
:lolsign::lolsign::lolsign::lol::lol::lol::roflmao::roflmao::roflmao::rofl::rofl::rofl::cry::cry::cry::D:D:D
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.555
Μηνύματα
2.864.252
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top