need for speed hot pursuit 2010




Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
Απάντηση: need for speed hot pursuit 2010

16/11 βγαινει.
στο Ε-bay δεχονται ηδη προ-παραγγελιες αλλα δεν συμφερει ακομα....

το καλο ειναι οτι το παιχνιδι εχει αναπτυχθει απο την Criterion,εταιρια που εχει παραγει τα παιχνιδια BURNOUT....
σιγουρη επιτυχια δηλαδη,αν προσθεσουμε και το γεγονος οτι επανεφεραν στο παιχνιδι και τις διαδρομες απο τα πρωτα NFS πριν το παιχνιδι -επηρεασμενο απο τις ταινιες Fast and Furious- αποκτησει χαρακτηρα underground....
 


Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
διαθεσιμο απο σημερα προς κατεβασμα απο το ps store το ντεμο του παιχνιδιου για περιορισμενο χρονικο διαστημα...
1,5 γιγα και κατεβαινει στον σκληρο μου...
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
χθες ασχοληθηκα με το αθλημα για πρωτη φορα!! με το που μου εκανε δωρο το RX8 λεω εδω ειμαστε δε παμε πουθενα!!! καλη φαση!! :111::111:
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: need for speed hot pursuit 2010

Έπαιξα το παιχνίδι σε pc
Είναι πολύ arcade για τα γούστα μου.
Αρκετά καλά τα γραφικά αλλά έχει την ατυχία να κυκλοφορήσει σε παραπλήσια ημερομηνία με το GT5 που είναι έτη φωτός μπροστά.
Το μόνο που σώνει το nfs είναι ο διαφορετικός χαρακτήρας του & έχει ελπίδες να πουλήσει (κόντρες, πόλη, κίνηση κοκ)
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Re: Απάντηση: need for speed hot pursuit 2010

Έπαιξα το παιχνίδι σε pc
Είναι πολύ arcade για τα γούστα μου.
Αρκετά καλά τα γραφικά αλλά έχει την ατυχία να κυκλοφορήσει σε παραπλήσια ημερομηνία με το GT5 που είναι έτη φωτός μπροστά.
Το μόνο που σώνει το nfs είναι ο διαφορετικός χαρακτήρας του & έχει ελπίδες να πουλήσει (κόντρες, πόλη, κίνηση κοκ)
ασχετο αλλα και το gt5 βγαινει για pc?

ασχετο νουμερο 2 αλλα μπορουμε να παιξουμε διπλο στο nfs ? το ψαξα λιγο χθες αλλα δεν ειδα κατι.... απλα λεω μηπως παραειμαι στραβος..... :111::111:
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Re: Απάντηση: need for speed hot pursuit 2010

ασχετο αλλα και το gt5 βγαινει για pc?

ασχετο νουμερο 2 αλλα μπορουμε να παιξουμε διπλο στο nfs ? το ψαξα λιγο χθες αλλα δεν ειδα κατι.... απλα λεω μηπως παραειμαι στραβος..... :111::111:

Άσχετο 1 απάντηση: όχι, το GT5 δεν βγαίνει για pc (ευτυχώς :116: )

Άσχετο 2 απάντηση: δεν θυμάμαι, δεν το πρόσεξα
 



Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
αγοραστηκε σημερα εναντι 29ε απο το ΜεγκαΚωτσοβολο που ανοιξε,εδω,διπλα στο ΙΚΕΑ...
ε,ρε γλεντια και κυνηγητα.....:114:
 






ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.652
Μηνύματα
2.870.359
Members
37.933
Νεότερο μέλος
daemon76
Top