new SVS 1000 Pro Series

Μηνύματα
1.705
Reaction score
982
Τελικα το πηρα το SB1000PRO.
Το ΡΒ1000PRO ηταν ο ποθος αλλα δυστυχως ο χωρος (..και οχι μονο..:hi:) δεν βοηθησαν
Πρωτες εντυπωσεις θετικοτατες
Η τιμη ηταν αποτρεπτικη για το μικρο?
Το 3000 micro εννοω επειδη το ειχες αναφερει σε προηγουμενο ποστ
 
Last edited:


Μηνύματα
625
Reaction score
577
Ναι, το micro ειναι πιο ακριβο και αν ανεβαινα ισως θα ηταν καλυτερα τοτε να παω στο ΡΒ.
Η επιλογη SUB γενικως ειναι μεγαλη παιδεμαρα.
Και ετσι ειμαι για αρχη ευχαριστμενος
 

Μηνύματα
29
Reaction score
4
Μία βοήθεια παιδιά. Ψάχνω να αλλάξω το καλώδιο ρεύματος στο 1000 pro γιατί δεν μού γεμίζει το μάτι. Από την άλλη δεν είμαι για πολλά έξοδα και σκέφτομαι για ατερματιστο αλλά προτιμώ κάτι πιο ποιοτικό από τα απλά ηλεκτρολογικα. Άμα υπάρχει καμία πρόταση για καλώδια και επαφές μπρος πίσω ( σούκο και θυληκο φις ) σε νορμάλ τιμή πείτε μού
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Μία βοήθεια παιδιά. Ψάχνω να αλλάξω το καλώδιο ρεύματος στο 1000 pro γιατί δεν μού γεμίζει το μάτι. Από την άλλη δεν είμαι για πολλά έξοδα και σκέφτομαι για ατερματιστο αλλά προτιμώ κάτι πιο ποιοτικό από τα απλά ηλεκτρολογικα. Άμα υπάρχει καμία πρόταση για καλώδια και επαφές μπρος πίσω ( σούκο και θυληκο φις ) σε νορμάλ τιμή πείτε μού
Καλησπέρα σου
'Εχει κάποια στο site τα έχεις δει ?
 

Μηνύματα
29
Reaction score
4
Κοίταξα χτες το βράδυ αλλά δεν είδα κάτι . Από την άλλη ήταν βράδυ και ή ματιά ήταν στα γρήγορα. Θα ξανακοιτάξω με περισσότερή ηρεμία. Άμα υπάρχει καμία συμβουλή για πόσα amp μού κάνει πείτε μού
 

Μηνύματα
625
Reaction score
577
Δεν νομιζω να υπαρχει 'θεμα'...
Μια χαρα το βλεπω, τζαμπα εξοδα
 

Μηνύματα
29
Reaction score
4
Το κακό είναι ότι μού ακυρώνει τα χοντρά καλώδια πού έχω το φις πού έχει γιαυτό ψάχνομαι.. αλλά οκ άμα λέτε ότι είναι τσάμπα έξοδά np
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.157
Reaction score
93.274
Τα original καλώδια έχουν τις προβλεπόμενες από την εταιρεία προδιαγραφές. Το "πεταμένα λεφτά" για ενδεχόμενη "αναβάθμιση" είναι λίγο.
 

Μηνύματα
29
Reaction score
4
Πάντως με μια ματιά πού έριξα στης αγγελίες δεν βρήκα κάτι πού να μού ταιριάζει. Το απόγευμα πού θα κατέβω Αθήνα θα πεταχτώ μέχρι το ritso λογικά από 10 amp και πάνω για ένα δίμετρο θα μού κάνει..
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Αν ξέρεις το μαγαζί του Ρίτσου μπράβο σίγουρα θα βρεις αυτό που ψάχνεις, εγώ από εκεί έχω πάρει τα supra.
 

Μηνύματα
833
Reaction score
776
Αν ξέρεις το μαγαζί του Ρίτσου
Είναι ακόμα σε λειτουργία ο Ρίτσος ;;;
Έχω περάσει δυό-τρεις φορές από εκεί και το έχω βρει κλειστό
 


Μηνύματα
625
Reaction score
577
Ειμαι 'ευτυχης'...
Τωρα πια.. ΕΧΩ ΜΠΑΣΟ !!! :dance2::dance2:
Βεβαια, ο εχθρος του καλου ειναι παντα το καλυτερο και πολυ θα ηθελα να ειχα το PB1000PRO αλλα λογο χωρου δεν με επερνε...ισως αργοτερα
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.556
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top