Official DENON Support site

Μηνύματα
1.220
Reaction score
3
Βρήκα το επίσημο site της DENON για νέα firmware των 3806/4306 και DVD's, και είναι εδώ http://firmware.denon-online.eu/index.php

Το site είναι, δυστυχώς, στα γερμανικά και ζητάει και το Serial number του συστήματος.

Με το δικό μου δεν λειτούργησε ενδεχομένως για κάποιο λόγο.

Αν κάποιος τα καταφέρει, ας ρίξει λίγο φως στην υπόθεση
 

Μηνύματα
10.413
Reaction score
4.859
erzevoud κατ αρχήν σε ευχαριστώ!
Μπήκα στην σελίδα και εβαλα το Σ/Ν του ενισχυτή μου denon 4306 και μου δούλεψε κανονικά, δηλαδή με προώθησε σε νέα σελίδα όπου κατέβασα φρέσκο λογισμικό (25-1-07) και οδηγίες εγκατάστασης....όμως όλα τα παραπάνω είναι στα γερμανικά και φοβάμαι πως ακόμη κι αν μεταφρασω τις οδηγίες και εγκαταστήσω το λογισμικό...να μην βρεθώ με κανέναν ενισχυτή με μενού αποκλειστικά στα Γερμανικά!
Απ όσο μπόρεσα να καταλάβω πάντως στις περιληπτικές πληροφορίες η αναβάθμιση θα μου καταστήσει τις hdmi συμβατές με 7.1 pcm με 24bit/96khz
δηλαδή έχει ενδιαφέρον..
...μήπως καμία αντίστοιχη αγγλική σελίδα;
 

Μηνύματα
1.220
Reaction score
3
Voreios, αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι κάποιος άλλος είχε "βγάλει" το firmware για το 3806, το έχω βάλει και δουλεύει στα αγγλικά κανονικά
 

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Official DENON Support site

Voreios, αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι κάποιος άλλος είχε "βγάλει" το firmware για το 3806, το έχω βάλει και δουλεύει στα αγγλικά κανονικά
Αν μπορουσες να εξηγησεις την διαδικασια με απλα λογια;;;
Θελω και εγω να τον αναβαθμισω κατεβασα το Filmware αλλα φοβαμαι μην κανω καμια πατατα.wall_1
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.677
Μηνύματα
2.869.787
Members
37.944
Νεότερο μέλος
MORPH
Top