online shop?



Μηνύματα
159
Reaction score
0
Και εκτος Ελλαδας δοκιμασμενα οσον αφορα την ασφαλεια και την ταχυτητα αποστολης www.sendit.com και www.play.com.Το μονο προβλημα οτι δεν σου εγγυωμαι οτι θα εχουν ελληνικους υποτιτλους (προσωπικη εμπειρια).Παντως εχουν μεγαλο καταλογο και σαφως καλυτερες τιμες απο αρκετα εγχωρια.
 

Μηνύματα
4.480
Reaction score
3
Επειδή από ότι θυμάμαι μπορείς και χωρίς ελληνικούς υπότιτλους play.com, οι πλέων ειλικρινείς και γρήγοροι.
Ότι βλέπεις πληρώνεις και ότι γράφουν ισχύει.

Έχω ψωνίσει από αυτούς παραπάνω από 25 δισκάκια και δεν είχα κανένα πρόβλημα έως τώρα.
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Για την ποιότητα των ειδών που διαθέτει το play.com συμφωνώ κι εγώ και επαυξάνω, καθώς και για την εξυπηρέτηση. Ωστόσο, η πληρωμή γίνεται με πιστωτική κάρτα και όχι με αντικαταβολή. Το αναφέρω μήπως και ο φίλος SIDE προτιμάει τον τρόπο πληρωμής που ανέφερε και στο ερώτημά του. Αντικαταβολή υποθέτω ότι παίζει μόνο εντός Ελλάδος...
 

Μηνύματα
4.480
Reaction score
3
Το αναφέρω μήπως και ο φίλος SIDE προτιμάει τον τρόπο πληρωμής που ανέφερε και στο ερώτημά του. Αντικαταβολή υποθέτω ότι παίζει μόνο εντός Ελλάδος...
Αντικαταβολή=έξοδα
Η λύση είναι η προπληρωμένη κάρτα Visa όπως εδώ ή εδώ :cool_1:
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Το μονο προβλημα οτι δεν σου εγγυωμαι οτι θα εχουν ελληνικους υποτιτλους (προσωπικη εμπειρια).
Oποιος θέλει να πάρει BR ταινία με Ελληνικούς υπότιτλους, εδώ είναι όλες οι ταινίες που έχουν Ελληνικά στην version που έρχετε Eλλάδα.
http://www.ps3forums.gr/vB/showthread.php?t=324

Έχω σημειώσει όσες έχουν υπότιτλους και στην Αγγλική έκδοση (UK) οπότε αυτές μπορεί να αγοραστούν χωρίς ιδιαίτερο φόβο από sendit - play.

Kαι όσες έχουν USA, μπορούν να αγοραστούν από το axel.com με Ελληνικούς υπότιτλους.

ΥΓ
Ίσως έχω ξεχάσει κάτι, οπότε κοιτάτε στο axel.com που έχει και τα οπισθόφυλλα, ενώ το hmv.co.uk έχω παρατηρήσει ότι γράφει πάντα τους υπότιτλους που υπάρχουν στις Αγγλικές εκδόσεις.
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.959
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top