PC BUILD setup για χρηση Autodesk προγραμματων

Status
Not open for further replies.
K

kwstasiladas

Guest
Hello,
Θα αγορασω αυτο το πακετο απο εδω link removed με τα 1900ευρω και θα κατεβασω τα μισα προγραμματα.
Αν δεν το εχει βαλει στο συνδεσμο εδω θα το βρειτε

Το θεμα ειναι οτι θα χρειαστω υπολογιστη γιατι το μπρικι που εχω απλα ΔΕΝ.
Μεχρι 1000-1200 φτανει το μπατζετ αυτη την στιγμη οποτε το ερωτημα για αρχη ειναι, αγοραζω κομματι κομματι η κοιταω για ετοιμο, και αν ετοιμο κοιταω για μεταχειρησμενο μηπως με τα ιδια λεφτα βρω κατι πιο δυνατο η κοιταζω για καινουργιο ?
 
Last edited by a moderator:


symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.021
Reaction score
6.814
Μιας και θέλησες να βεβαιωθείς ότι θα "περάσει" το λινκ προς το συγκεκριμένο κατάστημα από το οποίο προτίθεσαι να αγοράσεις τα προγράμματα (δεν μας είπες όμως γιατί παίζει ρόλο στη συζήτηση), να σε προειδοποιήσω (λέμε τώρα) ότι εγώ στη θέση σου δεν θα αγόραζα ένα τόσο ακριβό προϊόν από το συγκεκριμένο κατάστημα. Για την ακρίβεια δεν θα αγόραζα κανένα προϊόν.

Μια γρήγορη ματιά στους όρους χρήσης μας ενημερώνει πως η έδρα του συγκεκριμένου "ελληνικού" eShop είναι στην Αγγλία και συγκεκριμένα σε ένα serviced office. Πρόκειται κοινώς για μια εταιρεία θυρίδα, χωρίς πραγματική παρουσία και δη στην Ελλάδα.

Αυτό στη χειρότερη σημαίνει απάτη, στην καλύτερη εξόφθαλμη και ξεδιάντροπη φοροδιαφυγή.

Υ.Γ. Αν πάλι το θέμα είναι μόνο το λινκ και όχι η προβολή, οκ, ας αποφασίσουν οι mods. Μικρή αξία έχει εξάλλου πλέον.
 




K

kwstasiladas

Guest
Μιας και θέλησες να βεβαιωθείς ότι θα "περάσει" το λινκ προς το συγκεκριμένο κατάστημα από το οποίο προτίθεσαι να αγοράσεις τα προγράμματα (δεν μας είπες όμως γιατί παίζει ρόλο στη συζήτηση), να σε προειδοποιήσω (λέμε τώρα) ότι εγώ στη θέση σου δεν θα αγόραζα ένα τόσο ακριβό προϊόν από το συγκεκριμένο κατάστημα. Για την ακρίβεια δεν θα αγόραζα κανένα προϊόν.

Μια γρήγορη ματιά στους όρους χρήσης μας ενημερώνει πως η έδρα του συγκεκριμένου "ελληνικού" eShop είναι στην Αγγλία και συγκεκριμένα σε ένα serviced office. Πρόκειται κοινώς για μια εταιρεία θυρίδα, χωρίς πραγματική παρουσία και δη στην Ελλάδα.

Αυτό στη χειρότερη σημαίνει απάτη, στην καλύτερη εξόφθαλμη και ξεδιάντροπη φοροδιαφυγή.

Υ.Γ. Αν πάλι το θέμα είναι μόνο το λινκ και όχι η προβολή, οκ, ας αποφασίσουν οι mods. Μικρή αξία έχει εξάλλου πλέον.

Με μια συντομη ματια στο προφιλ σου βλεπω δεκαδες λινκ που εχεις περασει και βλεπω εκανες ρεπορτ το δικο μου, δεν ξερω τι κομπλεξ ειναι αυτο και τι χαρα παιρνει ο κοσμος να κανει ριπορτ οταν κανει ο ιδιος χειροτερα αλλα μικρη σημασια εχει να μαθω περισσοτερα για τα κομπλεξ του καθενος.

Εχω δει οτι εχε εδρα αγγλικα και προσωπικα δεν με νοιαζει απο ποια χωρα προερχεται αυτο που θα αγορασω λες και λιγες φολες εχω φαει με τις ελληνικες εταιρειες.

Μπορεις καλυτερα απο αυτο.
???????????????????
Οθόνη, υπάρχει; Επαγγελματίας ή φοιτητής;
οθονες** πληθυντικος, υπαρχουν ναι μια 27 μια 30
thankx
 

Status
Not open for further replies.

Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.617
Μηνύματα
2.868.207
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top