Philips 55 PUS 7503

Μηνύματα
3
Reaction score
0
Καλημερα σας και καλο μηνα, καλο καλοκαιρι σε ολους.
Ενδιαφερομαι να αγορασω την συγκεκριμενη τηλεοραση σε 55 ιντσες. Ημουνα αναμεσα σε αυτην και στην 7303. Δεν επελεξα την 7303 επειδη το πανελ τους ειναι λοταρια στο τι θα σου τυχει, αναναντιστοιχα με την 7503 που ειναι καθαρα VA πανελ.
Η αποριες μου ειναι οι εξης. Επειδη δεν εχω δει να υπαρχουν πολλα reviews η threads απο ατομα που να την εχουν στην κατοχη τους. Περα απο τα κοινοτυπα οτι το Ambilight ειναι εντυπωσιακο και η κινηση της αν και 60 hz δεν εμφανιζει καποιο προβλημα στην γρηγορη κινηση σε αθληματα η αλλες γρηγορες σκηνες. Εχει καποιος στην κατοχη του την 7503 να μου πει καποια αξιολογηση, οσο γινεται αντικειμενικη? Εχει ενσωματωμενο στο κατω μερος της τηλεορασης την μπαρα του ηχου, αρκετα αξιολογη οπως αναφερουν καποια ξενα reviews. Κατι αλλο που θελω να ρωτησω, η φωτεινοτητα της 7503 ειναι πανω απο τον μεσο ορο?(400 nits)? Να αναφερω πως παω σε περυσινο μοντελο γιατι η νεα 7504 που ερχεται θεωρρω πως δεν εχει τοσο μεγαλη διαφορα.
Τελος, θα ηθελα να μου πειτε αποψεις, οποιοι εχετε στην κατοχη σας την συγκεκριμενη τηλεοραση, αλλα και οσοι εχετε εμπειρη αντικειμενικη αποψη. Σας ευχαριστω εκ των προτερων, Δημητρης.
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.714
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top