PIONEER VE-M800 βοήθεια

Μηνύματα
3
Reaction score
0
Καλησπέρα στην παρέα! Έχω μια κάμερα που μου είχαν δώσει παλιά αλλα σήμερα την ξέθαψα και είδα ότι λείπει ένα κομμάτι της κάμερας απο μπροστά(βρίσκεται στα δεξιά του κόκκινου κουμπιού και τα καλώδια είναι κομμένα). Αν γνωρίζει κανείς παρακαλώ να με ενημερώσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Attachments


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Καλώς ήρθες!

Είναι, ή μάλλον ήταν, μικρόφωνο.


 

Μηνύματα
3
Reaction score
0
Καλώς ήρθες!

Είναι, ή μάλλον ήταν, μικρόφωνο.


Έχεις δίκιο, ευχαριστώ. Σκέφτομαι να την φτιάξω αν γίνεται. Μήπως ξέρεις σε ποιο κατάστημα πρέπει να απευθυνθώ;
 

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Καλησπέρα κ καλώς ήρθες..!:)

Ρίξε ένα τηλέφωνο αν θες εδώ..
Εμπειρικά θα αναφέρω ότι μου επισκεύασαν μία παλιά Sony Digital 8 που είχα με χαλασμένο μηχανισμό, γιατί την ήθελα ώς player προκειμένου να μεταφέρω τις κασέτες που είχα στο pc, σε πολύ λογική τιμή κ σχετικά γρήγορα (2 εβδομάδες περίπου).
 

Μηνύματα
3
Reaction score
0
Καλησπέρα κ καλώς ήρθες..!:)

Ρίξε ένα τηλέφωνο αν θες εδώ..
Εμπειρικά θα αναφέρω ότι μου επισκεύασαν μία παλιά Sony Digital 8 που είχα με χαλασμένο μηχανισμό, γιατί την ήθελα ώς player προκειμένου να μεταφέρω τις κασέτες που είχα στο pc, σε πολύ λογική τιμή κ σχετικά γρήγορα (2 εβδομάδες περίπου).
Ωραίος, ευχαριστώ. Αν επιτρέπεται, πόσο σου κόστισε η επισκευή;
 

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
90€ έδωσα, κ την επισκευή την έκανα το 2016.
Δεν είναι πολλά αν υπολογίσεις ότι η κάμερα μου (Sony DCR-TRV235E D8) μοντέλο 2002 είχε θέμα με όλον τον μηχανισμό εισόδου - εξόδου της κασέτας.
Το καπστάν ουσιαστικά άλλαξε.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.280
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top