PlayStation 5

Μηνύματα
623
Reaction score
1.061
Δεν εχω δοκιμασει κατι αλλο σε αυτα τα χρηματα. Απλα μου φανηκαν απαραδεκτα τα pulse 3d. Τα πουλησα 45 ευρω και απορω που τα καταφερα να τα πουλησω.
Σε ποιο κομμάτι σου φάνηκαν απαράδεκτα ;
Μουσική δεν έχω κάτσει να ακούσω ποτέ με αυτά αλλά για τα games που παίζω μου φαίνονται μια χαρά.
 

Μηνύματα
1.216
Reaction score
2.027
Σε ποιο κομμάτι σου φάνηκαν απαράδεκτα ;
Μουσική δεν έχω κάτσει να ακούσω ποτέ με αυτά αλλά για τα games που παίζω μου φαίνονται μια χαρά.
Υποτονικα. Δεν ενιωσα ποτε να σε βαζουν μεσα στο παιχνιδι. Τους λειπει και η ενταση αλλα και οι κορυφωσεις και οι χαμηλες. Σα να ακους απο tweeter ειναι.
Θεωρω πως δεν ειναι καθολου τυχαιο πως βγαζουν και ακριβοτερες εκδοσεις ακουστικων τωρα.
Ισως φταιει το γεγονος πως χρησιμοποιω αλλα ακουστικα για gaming (σε pc βεβαια και τωρα στο vr2) σε αλλη κατηγορια τιμης (Audeze Mobius).
 

Μηνύματα
7.188
Reaction score
1.168
Υποτονικα. Δεν ενιωσα ποτε να σε βαζουν μεσα στο παιχνιδι. Τους λειπει και η ενταση αλλα και οι κορυφωσεις και οι χαμηλες. Σα να ακους απο tweeter ειναι.
Θεωρω πως δεν ειναι καθολου τυχαιο πως βγαζουν και ακριβοτερες εκδοσεις ακουστικων τωρα.
Ισως φταιει το γεγονος πως χρησιμοποιω αλλα ακουστικα για gaming (σε pc βεβαια και τωρα στο vr2) σε αλλη κατηγορια τιμης (Audeze Mobius).
Από τα 75 στα 400 € πάντως οκ, κατανοητό να υπάρχει χάσμα και σε απόδοση.

Το θέμα δεν είναι αν είναι αξιόλογα ως ακουστικά άνευ ορίου χρημάτων, αλλά αν είναι αξιόλογα στα λεφτά τους και σε ένα λογικό εύρος πάνω κάτω. Και 150€ δηλαδή να πάει κανείς πάλι είναι τα διπλά χρήματα.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.254
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top