Pro-Ject Pre Box

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
1.704
Reaction score
982
Πωλειται ο προενισχυτης με εγγυηση εως 25-01-18 . Σε αριστη κατασταση με το κουτι και τα χαρτια του . Αγορασμενος προσφατα απο φιλο στο forum .
To δινω γιατι ο χωρος μου απαιτει να εχω ενα προ με ρυθμισεις τονικοτητας και δεχομαι ανταλαγες
με προενισχυτες που να διαθετουν τετοια δυνατοτητα η καποιο dac με οπτικη και διαφορα απο μερους μου μεχρι 100€
Τιμη στα 70€ .Αποστολη μονο με Ελτα
 

Attachments


Μηνύματα
56
Reaction score
13
Πωλειται ο προενισχυτης με εγγυηση εως 25-01-18 . Σε αριστη κατασταση με το κουτι και τα χαρτια του . Αγορασμενος προσφατα απο φιλο στο forum .
To δινω γιατι ο χωρος μου απαιτει να εχω ενα προ με ρυθμισεις τονικοτητας και δεχομαι ανταλαγες
με προενισχυτες που να διαθετουν τετοια δυνατοτητα η καποιο dac με οπτικη και διαφορα απο μερους μου μεχρι 100€
Τιμη στα 70€ .Αποστολη μονο με Ελτα
εχεις πμ.
 

Μηνύματα
516
Reaction score
277
Πωλειται ο προενισχυτης με εγγυηση εως 25-01-18 . Σε αριστη κατασταση με το κουτι και τα χαρτια του . Αγορασμενος προσφατα απο φιλο στο forum .
To δινω γιατι ο χωρος μου απαιτει να εχω ενα προ με ρυθμισεις τονικοτητας και δεχομαι ανταλαγες
με προενισχυτες που να διαθετουν τετοια δυνατοτητα η καποιο dac με οπτικη και διαφορα απο μερους μου μεχρι 100€
Τιμη στα 70€ .Αποστολη μονο με Ελτα
Εαν δεν εχει δοθει μ ενδιαφερει.Σας ευχαριστω.Τηλ.6936694303.
 




Status
Not open for further replies.

Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.497
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top