RDoherty FAN CLUB!!!

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Μετα την ιδεα του Κωστα Φ. τους πολλους θαυμαστες του και τις RDohertιτσες ανα την υφηλιο .....
....δηλωστε σημετοχη για το RDoherty FAN CLUB!!! :cool_4:
Προεδρος ο Ιδιος ,και γενικος κουμανταδορος στο topic του Club. :prof:
Mονο για μελη........οποτε τα μη μελη μην αρχισουν κλαψες και γκρινιες για ειρωνιες ,πειραγματα και χτυπηματα κατω απο τη μεση.

Συμμετοχες απο .....Τωρα!!! :crazy_1:
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Απάντηση: RDoherty FAN CLUB!!!

Θα "κρατάω" το ταμείο. Διαθέτουμε και Paypal για τους συνδρομητές του εξωτερικού!
Άντε να πάρω εκείνο το προβόλι όταν κατέβω με το καλό! :crazy_3:
 



LUXMAN

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.993
Reaction score
69
Οι υποψήφιοι θα περάσουν εξετάσεις ορθογραφίας? :angel:
Δηλωνω φαν !!!

Με βοηθησε να γινω καλυτερος στο διαδυκτιακο box λεξεων και επιχειρηματων οπως και στον ελεγχο της παρορμητικης μου διαθεσης .

Πως να μην δηλωσω φαν ;;

ΥΓ. Ελπιζω να μην ξεχναει και αυτος οτι του ξεκλειδωσα τις πυλες της διασημοτητας με ενα ...καλωδιο .
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Να γίνω ο επόσημος μασατζής του; ετσι οταν θα ειμαι κοντά του θα τον σκοτώσω εύκολα και θα πάρω την θέση του :mad_5: :mad_5: :violent:
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
λεστροιγονες και ουνοι καλουντε να εκδηλωσουν το θερμο ενδιαφερον τους σε ενα κλαμπ με μελη ορκς και ουρουκ χαι
ρε ουστ:pc: :pc: :pc: :pc: :pc: :pc: :pc:
 

Μηνύματα
554
Reaction score
0
Αν ασχολειται με το πόλο τοτε δηλωνω φαν!!!:happy_4:

Οσο για τους γερους.... ΠΑΡΟΝΤΕΣ!!!
 

Μηνύματα
2.679
Reaction score
5
Μετα την ιδεα του Κωστα Φ. τους πολλους θαυμαστες του και τις RDohertιτσες ανα την υφηλιο .....
....δηλωστε σημετοχη για το RDoherty FAN CLUB!!! :cool_4:
Προεδρος ο Ιδιος ,και γενικος κουμανταδορος στο topic του Club. :prof:
Mονο για μελη........οποτε τα μη μελη μην αρχισουν κλαψες και γκρινιες για ειρωνιες ,πειραγματα και χτυπηματα κατω απο τη μεση.

Συμμετοχες απο .....Τωρα!!! :crazy_1:

Εγώ θα κάνω ξανά τον αντάρτη… :violent: Ποίος ο σκοπός αυτού του topic, να τον εξυμνήσουμε, να τον θάψουμε, να γελάσουμε η να κλάψουμε με τα χάλια μας? :crazy_1: :crazy_1: :crazy_1:
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Απάντηση: Re: RDoherty FAN CLUB!!!

Εγώ θα κάνω ξανά τον αντάρτη… :violent: Ποίος ο σκοπός αυτού του topic, να τον εξυμνήσουμε, να τον θάψουμε, να γελάσουμε η να κλάψουμε με τα χάλια μας? :crazy_1: :crazy_1: :crazy_1:
Εξαρτάται από τη μεριά που το βλέπεις..Εγώ πάντως γελάω ήδη με τις απαντήσεις.. :crazy_3:

ΒΤW, Γέροι rule! Από ολόκληρο το muppet show, ο κόσμος τους γέρους θυμάται και αναφέρει συχνότερα - ακόμα κι από τον Κέρμιτ! :p
 

Μηνύματα
4.112
Reaction score
3.640
Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι άριστοι γνώστες της Ελληνικής και Αρχαίας Ελληνικής γλώσσας και ιστορίας και κάτοχοι ηχείων ακουστικής ανάρτησης για αρχή.
Οι επόμενοι όροι θα είναι από τον ίδιο ....
 

Μηνύματα
2.679
Reaction score
5
Re: Απάντηση: Re: RDoherty FAN CLUB!!!

Εξαρτάται από τη μεριά που το βλέπεις..Εγώ πάντως γελάω ήδη με τις απαντήσεις.. :crazy_3:

ΒΤW, Γέροι rule! Από ολόκληρο το muppet show, ο κόσμος τους γέρους θυμάται και αναφέρει συχνότερα - ακόμα κι από τον Κέρμιτ! :p
Εγώ περιμένω απάντηση από τον συντονιστή συγγραφέα του topic.. :crazy_1: :crazy_1: :crazy_1:
 

Μηνύματα
392
Reaction score
4
Κάποιος πρέπει να αναλάβει μεταφραστής του αγαπητου προέδρου του club ομως! :prof:

απο τα δεκα ποστ που κανει τα εννια δεν τα καταλαβαινω :crazy_1::crazy_1:
 







Μηνύματα
5.581
Reaction score
297
πάντως τον RDoh δεν τον βλέπω να θέλει να γίνει μέλος χααχαχ
Μέλος? :shock: Δεν υπάρχουν μέλη, φίλτατε. Είστε υπήκοοι. Αναλώσιμα, στο πιο κομπιουτερίστικο :happy_4:
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.521
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top