Runco Q-750 LED





Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Απάντηση: Runco Q-750

Εχω και καποιες αλλες φοτο οι οποιες ειναι πολυ χειροτερες και δεν τις βαζω..............

Μας επιασε στον υπνο....!!! θα ημουν ποιο οργανωμενος..:116:

Ειδαμε και εικονα....
Εδω εχουμε ευχάριστο προβλημα...:112::126:

Αυριο τα καλυτερα.....
 


Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Re: Runco Q-750

Δώσε!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια παιδιά!!!!

Θέλουμε πληροφορίες, εντυπώσεις, σχόλια...

Υ.Γ. Πόσα πλήρωσε ο Κώστας για να είναι εκεί σήμερα;
 


Μηνύματα
8.256
Reaction score
4
Re: Runco Q-750

Αυτός ο νεαρός με τα χέρια στις τσέπες, πληρώνει για να είναι εκεί; Γιατί δεν βλέπω να κάνει τίποτις άλλο...
 

Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Re: Runco Q-750

Καλά ρε γαμ... τόσα λεφτά εργαλείο μια κούτα High-End της προκοπής δεν μπορούσαν να βάλουν.


Α δεν μου αρέσουν αυτά καθόλου!:137:
 


Μηνύματα
3.344
Reaction score
1
Απάντηση: Runco Q-750

Ειδαμε και εικονα....
Εδω εχουμε ευχάριστο προβλημα...

Αυριο τα καλυτερα.....

Τέτοια ωραία και ευχάριστα να ακούω! :116:

Παιδιά, μάλλον από αύριο θα τον δω κι εγώ, οπότε προετοιμαστείτε για... πλούσιο φωτορεπορτάζ αλλά και πιθανότατα για τις πρώτες μετρήσεις. :126:

Θα πάρουν φωτιά τα φωτόμετρα! Καιρός να ξεσκουριάσει το CA813! :137:

Κυρίες και κύριοι, ο πρώτος LED επί ελληνικού εδάφους είναι επιτέλους κοντά μας! :624:

Νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω θερμά τον Βάγγο αλλά και τον Ανδρέα, που θα μας δώσουν την ευκαιρία να δούμε, να ρυθμίσουμε, να μετρήσουμε αλλά και να απολαύσουμε από κοντά την εικόνα ενός προβολέα από τους πρώτους του είδους του, έναν εξερευνητή και πρωτοπόρο μιας πολλά υποσχόμενης τεχνολογίας στα χρόνια που θα έρθουν...
 



Μηνύματα
905
Reaction score
2
Απάντηση: Runco Q-750 LED

Μωρε , εμενα το μαυρο του μ ενδιαφερει μονο....του χτιζω και κουβουκλιο αμα λαχει !!!
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Runco Q-750 LED

Καλε κυριε μαγε , εσεις που ως δια μαγειας εμφανισατε τον ρανκο εκει , δεν κανετα κανα μαγικο ακομα να εμφανισετε και σε μενα ενα.Οχι τιποτα αλλο ειμαι φαν της thx καταστασης.:111:
 

Μηνύματα
689
Reaction score
184
Απάντηση: Runco Q-750 LED

Ειναι και ο πρωτος DLP που το rainbow ειναι σχεδον ανυπαρκτο. Αθορυβος,ογκωδης και μαλλον ασχημος θα ελεγα, ο ανεμιστηρας του μου φαινεται μαλλον αχρηστος, καθ'οτι οταν πηγα εγω το μεσημερι,ο προβολεας επαιζε ηδη απο το πρωι,τουλαχιστον για 3 ωρες συνεχως ( Ο Καφατος εβγαζε απωθημενα 13 ετων ),και οταν επιανες τον προβολεα , ηταν ΠΑΓΩΜΕΝΟΣ. Αλλα κολπα.Τον ανοιγεις το φθινοπωρο, και τον κλεινεις το καλοκαιρι. Η εικονα του μου θυμησε 9inch CRT. Ναι , αμεσως ειπαμε με τον Ανδρεα,''λες να βρισκομαστε μπροστα στον πρωτο ψηφιακο CRT '' ? Oταν καλιμπραριστει, θα μιλησουμε με βεβαιοτητα. Ενα καινοτομο μηχανημα,που το μονο του ελαττωμα ειναι η τιμη του.
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: Runco Q-750 LED

Έ! καιρός είναι πιά μετά απο 15 χρόνια αναμονής, και εκατοντάδες CRTkillers της πλάκας! :142:
 

Βαγγέλης Λάμπρου

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.695
Reaction score
277
Απάντηση: Runco Q-750

Τέτοια ωραία και ευχάριστα να ακούω! :116:

Παιδιά, μάλλον από αύριο θα τον δω κι εγώ, οπότε προετοιμαστείτε για... πλούσιο φωτορεπορτάζ αλλά και πιθανότατα για τις πρώτες μετρήσεις. :126:

Θα πάρουν φωτιά τα φωτόμετρα! Καιρός να ξεσκουριάσει το CA813! :137:

Κυρίες και κύριοι, ο πρώτος LED επί ελληνικού εδάφους είναι επιτέλους κοντά μας! :624:

Νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω θερμά τον Βάγγο αλλά και τον Ανδρέα, που θα μας δώσουν την ευκαιρία να δούμε, να ρυθμίσουμε, να μετρήσουμε αλλά και να απολαύσουμε από κοντά την εικόνα ενός προβολέα από τους πρώτους του είδους του, έναν εξερευνητή και πρωτοπόρο μιας πολλά υποσχόμενης τεχνολογίας στα χρόνια που θα έρθουν...

Πάνο λίγο υπομονή,
ό προβολέας έχει έρθει με courier για να προλάβει τεύχος περιοδικού. Επειδή μόλις βραβεύτηκε απο το Home Cinema Digest στα ετήσια βραβεία ως προβολέας της χρονιάς, υπάρχει τρομερή ζήτηση οχι μόνο απο εμας άλλα απο όλους.

Είναι ο demo προβολέας που είχε έρθει στην Ευρώπη για την ISE στο Amsterdam, ΔΕΝ έχει πάει σε αλλη χώρα παρα κατευθείαν σε μας και η Ελλαδίτσα εν μέσω οικονομική κρίσης έχει πρώτη αυτό το τρομερό καινοτομικό εργαλείο.

Αύριο το πουρνό λοιπόν φεύγει για πλήρες Review απο περιοδικό και μόλις με το καλό μας γυρίσει (ελπίζω να μην το "χάσουν" και μεσα στις χαρές θελήσουν να μας το πληρώσουν....) θα το έχουμε στο Avsite πρώτοι των πρώτων να το ξεψαχνίσουμε με Διεθύνοντα χειρούργο ποιον άλλο βεβαίως-βεβαίως, τον Π. Βογιατζάκη

Υπομονή λοιπόν για να τηρηθούν οι υποσχέσεις μας και μετα Its all yours guys.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.521
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top