Samsung s4 active samsung note3

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
Λόγω μάλ.....νής αγοράς βρέθηκα να έχω στην κατοχή μου 2 σφραγισμένα τηλέφωνα της Samsung .
Το 1 είναι το
note 3 http://www.plaisio.gr/kinita-smartp...amsung-Galaxy-Note-3-Black-SM-N9005ZKEEUR.htm
και το άλλο είναι το
s4 το αδιάβροχο . http://www.e-germanos.gr/e-germanos....eg?productListId=63893&selectedCategoryId=93
οποιο φύγει πρώτο .
το s4 στα 550 ευρώ και το note 3 στα 700 ευρώ .
οποιο φύγει πρώτο ...
 


Μηνύματα
13.644
Reaction score
6.614
ξερουμε οτι καταστηματα οπως ο γερμανος και το ΠΛΑΙΣΙΟ, εχουν παντα μεγαλυτερες τιμες (αρκετες φορες αρκετα μεγαλυτερες) απο τα δικτυακα καταστηματα,ολοι το ξερουμε και ο φιλος που τα πουλαει, αλλα και εσυ που "ενδιαφερεσαι". Νομιζω οτι λιγο "τακτ" δεν βλαπτει και φυσικα πριν γραψουμε οτιδηποτε, να τσεκαρουμε και τις διαθεσιμοτητες στα "φτηνα" καταστηματα.Υποθετω οτι το εκανες πριν γραψεις,ετσι δεν ειναι?
 

Μηνύματα
5
Reaction score
1
Φυσικά και τσέκαρα τις διαθεσιμότητες...και εννοείται πως με μια καλή τιμή θα το συζητούσα πάρα πολύ σοβαρά, καθώς μόλις το περασμένο Σάββατο με "αφησε" το προηγούμενο Samsung μου, ένα Ativ S!

Αυτό με το "τακτ" δεν το καταλαβαίνω...είναι θέμα προσφοράς! Και πιστεύω πως όσοι μπαίνουν στο avsite σίγουρα τσεκάρουν τιμές και από το skroutz! Εφόσον υπάρχει ετοιμοπαράδοτο στα 400+κάτι...προσωπικά, θεωρώ τα 550 πολλά!
 

Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
εαν σε ενδιεφερε πραγματικα φιλε μου θα μου εκανες προταση με καποιο πμ.
τελος παντων μπορεις να το παρεις απο που θελεις .
τελος παντων αν και υπαρχουν αρκετοι ενδιαφερομενοι ,ειναι ακομα διαθεσιμα και τα 2.
εγω θα κρατησω το 1 απο τα 2 .
προς το παρων δεν ειναι κανενα κρατημενο .





για το note3 υπαρχει και το ρολοι για οποιον το θελει πακετο ...
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
Το note 3 μαζί με original θήκη , μαζί με το ρολόι του αξίας 300 ευρώ , αγοράσμενα από καταστημα Γερμανό , ελληνικής αντιπροσωπείας με απόδειξη αγοράς για όλα σφραγισμένα πακέτο όλα μαζί 850 ευρώ .

Το s4 active 550 ευρώ συζητησιμη ...

δεκτες και ανταλλαγες με hifi (πολυμπριζο ,καλωδια , oppo,κλπ)
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
πλεον χωρις το ρολοι το note .
μαζι με μια original θηκη αξιας 50 ευρω που ενεργοποιει το κινητο οταν ανοιγει στα 650 ευρω.

το s4 active υπαρει ακομα ...



-------------------------------------------------------------------------


πλεον χωρις το ρολοι το note .
μαζι με μια original θηκη αξιας 50 ευρω που ενεργοποιει το κινητο οταν ανοιγει στα 650 ευρω.
χωρις την θηκη στα 600 ευρω

το s4 active υπαρει ακομα ...
 
Last edited by a moderator:




Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.716
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top