Monoblock Τελικοί Advance X-A220

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
535
Reaction score
435
Λόγω των τελευταίων αλλαγών στο σύστημά μου (Klipsch Cornwall III + Primare Pre35 Prisma), καλύπτομαι με τον μικρότερης ισχύος τελικό που έχω και το κάτωθί σετ βγαίνει προς πώληση ως πακέτο μόνο:

1x Advance X-Preamp
2x Advance X-A220 Monoblock Power Amps

Όλο το πακέτο είναι σαν καινούριο (αγορά προ τριετίας περίπου), σε άριστη κατάσταση και στις αρχικές του συσκευασίες με τα πλήρη παρελκόμενά του.

Η τιμή είναι 2500 ευρώ για όλο το πακέτο (1 προενισχυτής και 2 τελικοί) και για όσο τρέχει η αγγελία (καινούριο κάνει 4050 αυτή τη στιγμή).
Δε με ενδιαφέρει κάποια ανταλλαγή, έχω συμπληρώσει ήδη το κύριο σύστημα που ήθελά να φτιάξω.
Αν δεν υπάρξει ενδιαφέρον, το κρατάω και αυτό με άλλα ηχεία για το πατρικό μου.
 

Attachments



Μηνύματα
535
Reaction score
435
Update:

- Οι τελικοί θα κρατηθούν για να στηθεί HT Setup.
- Πωλείται μόνο ο X-Preamp στα 580 ευρώ. Τιμή τελική.
 


Μηνύματα
535
Reaction score
435
Ανανέωση αγγελίας λόγω αλλαγής αναγκών/setup.

Προς πώληση μόνο οι τελικοί πλέον (ο προενισχυτής έφυγε σε φίλο πριν καιρό).

Στα κουτία τους με πλήρη παρελκόμενα σαν καινούριοι και με λίγες ώρες χρήσης λόγω ύπαρξης ηχείων που οδηγούνται αρκετά εύκολα χωρίς την ανάγκη τόσο δυνατών ενισχυτών...



Τιμή πώλησης για τους 2 τελικούς στα 2000 ευρώ τιμή πακέτου.

Δυνατότητα ανταλλαγής μόνο με (native) 4K DLP videoπροβολέα BenQ, Optoma ή Viewsonic, τρέχον μοντέλο, με εγγύηση, λίγες ώρες χρήσης, τουλάχιστον 3500 ANSI, τουλάχιστον 80% DCI-P3, πανί 105-125" με βάση ή ηλεκτρικό και διαφορά από μέρους σας που τη συζητάμε.
 

Μηνύματα
535
Reaction score
435
Up στα 2000 για το ζευγαρι.

Βολεύτηκα και στο κομμάτι της εικόνας, οπότε δεν ισχύει πλέον κάποια πιθανή ανταλλαγή ως ανωτέρω.
 


Μηνύματα
535
Reaction score
435
Δε προτιθεμαι να τους δωσω χαμηλοτερα, οποτε μολις εφυγε ο μικρος τελικος και οι monoblock κρατωνται οριστικα και μπαινουν στη θεση του.

Παρακαλω να κλεισει κι ευχαριστω για τη φιλοξενια.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.571
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top