sonic frontiers phono.stage 1

Μηνύματα
42
Reaction score
9
Καλημερα ενδιαφερομαι για λογαριασμο φιλου για το παραπανω .Αν καποιος το εχει ας επικοινωνησει μαζι μου.Ευχαριστω πολυ
 




Μηνύματα
72
Reaction score
34
Σπανιο μηχανημα ψαχνεις, δεν θα πρεπει να κοιτας καν στην ευρωπαικη αγορα.
Αμερικη μονο. Στην Ευρωπη νομιζω δεν ηρθε ποτε ως σφραγισμενο σε μαγαζι. Εγω το ειχα παρει το 2003 απο Audiogon και το πουλησα εδω Ελλαδα το 2005. Εκτοτε δεν το ξαναειδα στην αγορα εδω να ξαναβγει.
Καλη τυχη
 

Μηνύματα
42
Reaction score
9
Phono 1
Σπανιο μηχανημα ψαχνεις, δεν θα πρεπει να κοιτας καν στην ευρωπαικη αγορα.
Αμερικη μονο. Στην Ευρωπη νομιζω δεν ηρθε ποτε ως σφραγισμενο σε μαγαζι. Εγω το ειχα παρει το 2003 απο Audiogon και το πουλησα εδω Ελλαδα το 2005. Εκτοτε δεν το ξαναειδα στην αγορα εδω να ξαναβγει.
Καλη τυχη
Νασαι καλα σε ευχαριστω για την απαντηση.!
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.864
Reaction score
28.490
Σπανιο μηχανημα ψαχνεις, δεν θα πρεπει να κοιτας καν στην ευρωπαικη αγορα.
Αμερικη μονο. Στην Ευρωπη νομιζω δεν ηρθε ποτε ως σφραγισμενο σε μαγαζι. Εγω το ειχα παρει το 2003 απο Audiogon και το πουλησα εδω Ελλαδα το 2005. Εκτοτε δεν το ξαναειδα στην αγορα εδω να ξαναβγει.
Καλη τυχη
-
Καλή σου μέρα .
Θέλειs να μαs πείs τί δεν σου άρεσε στο Sonic Frontiers phono 1 ?
-
HPIM1273.JPG



-
 


Μηνύματα
72
Reaction score
34
-
Καλή σου μέρα .
Θέλειs να μαs πείs τί δεν σου άρεσε στο Sonic Frontiers phono 1 ?
-
View attachment 91875


-
Δεν το πούλησα επειδη δεν μου άρεσε, αντιθέτως ήταν σπουδαίο ηχητικά με πλεονεκτήματα που τα συναντούσες σε διπλάσιας τιμής phono. Δυστυχώς αναγκαστηκα να το αποχωριστώ γιατί υπηρχαν λειτουργικά προβλήματα.
Επίσης το sfp1 και το phono1 δεν είχαν καμμία σχέση. Το sfp1 ακουγόταν σαν χαλασμένο δίπλα στο phono1.
Και κάτι τελευταίο σε περίπτωση στροφής για αναζήτησή του προς την αμερικάνικη αγορά, η έκδοση με 110V δουλεύει και στα 230V γιατί ο μ/τ έχει τύλιγμα και για τα 230 απλά αλλάζεις την θέση σε κάποια αντίσταση.

Καλή συνέχεια.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.579
Μηνύματα
2.864.902
Members
37.932
Νεότερο μέλος
JimmyP
Top