SONY DVD RECORDER RDR-HXD990

Μηνύματα
13.645
Reaction score
6.614
Αριστη κατασταση με ελαχιστη χρηση,μαζι και καλωδιο hdmi clicktronic 1.0m και καλωδιο component hama 2.0 m
230 ευρω.
 




Μηνύματα
13.645
Reaction score
6.614
Απάντηση: SONY DVD RECORDER RDR-HXD990

Παιδια αν δεν μπορειτε να καταλαβετε το "ειρωνικο" υφος της απαντησης δεν φταιω εγω.
Εχω ξανασχολιασει το θεμα σχετικα με τις αγγελιες και τις αντιπροσφορες καποιων μελων.Δυστυχως καποιοι εδω μεσα κανουν πλακιτσα,χαβαλε,σπασιμο ή οτι αλλο νομιζουν.
Η διαχειρηση δεν εχει κανει τιποτα,ισως και να μην μπορει,ισως και να μην θελει.

Απο τη στιγμη που δεν γινεται κατι στο χαβαλε θα απαντω με χαβαλε.

Λοιπον μονο για σημερα προσφορα " δωρεαν το dvd και πληρωνω τα μεταφορικα οποιου το παρει,το μεσο μαζικη μεταφορας,η το ταξι ή τη βενζινη του και κερναω και σουβλακια στο πιταπαν στη γειτονια μου για τα καλοριζικα".

Σεξ με τη κοπελα μου δεν μπορω να προσφερω,θα φυγει το μεσημερι εκτος Αθηνας.
 

L

LLLEFTERIS

Guest
Απάντηση: SONY DVD RECORDER RDR-HXD990

Κοιτα εγω ειδα την τιμη στα 50 ευρο δεν το ηξερα το μοντελο το περασα για παλιο dvd εγραφης αλλα εμτα που το ειδα στο Google μου φανηκε παραξενο που το δινεις τοσο φτηνα!

Και ακομα ειδα πως εχει προβλημα με τους Ελληνικους χαρακτηρες και δεν μπορεις να γραψεις απο τον ψηφιακο δεκτη.
 

Μηνύματα
13.645
Reaction score
6.614
Απάντηση: SONY DVD RECORDER RDR-HXD990

Tα ειπαμε με pm,τελειωες ενημερωτικα ομως δεν εχει κανενα προβλημα με τους ελληνικους χαρακτηρες και γραφει και απο τον ψηφιακο δεκτη μια χαρα.Μαλλον το φορουμ που διαβασες σχετικα με το recorder ειναι μαλλον "μη ενημερωμενο".
 


Μηνύματα
335
Reaction score
14
Απάντηση: SONY DVD RECORDER RDR-HXD990

Τελικά δεν κατάλαβα επειδή με ένδιαφερει. Πωλειτε;;; ποσο τελικά; υπαρχει καποιο πρόβλημα;;; απο κοντά μπορω να το δώ πως παιζει και γράφει;;;;
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.614
Μηνύματα
2.868.099
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top