sony str-db925 υπαρχει αλλο τηλεκοντρολ?

Μηνύματα
27
Reaction score
25
τα γνησια εχουν περιπου 70-100€ απο ebay και υπαρχουν εκτος ΕΕ, οποτε μαζι με το τελωνειο θα βγει πολυ παραπανω.
υπαρχει περιπτωση να βρεθει αλλο τηλεκοντρολ για αυτον τον ενισχυτη?
να κανει τα βασικα, αυξομειωση εντασης, να αλλαζει mode κλπ.πολλες λειτουργιες ρυθμιζονται και απο τον ενισχυτη επιτοπου
 



Μηνύματα
27
Reaction score
25
Σας ευχαριστώ και τους 2.
Θα το αγοράσω προς το παρόν από τους Τσέχους μιας και θέλει 2-4 μέρες να έρθει κι αν βρεθεί και το γνήσιο με το καλό φίλε haris1308, θα χαρώ να μου στείλεις ένα μήνυμα.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Σας ευχαριστώ και τους 2.
Θα το αγοράσω προς το παρόν από τους Τσέχους μιας και θέλει 2-4 μέρες να έρθει κι αν βρεθεί και το γνήσιο με το καλό φίλε haris1308, θα χαρώ να μου στείλεις ένα μήνυμα.
Γιατί βρε να δώσεις λεφτά?
Δεν το πουλάω ,στο χαρίζω.
Απλά ,για να βεβαιωθώ πως υπάρχει και δουλεύει ,θα πρέπει να περιμένεις μέχρι την Κυριακή που θα επισκεφτώ τη "μανούλα" ,γιατί εκεί κάπου βρίσκεται (μάλλον) αποθηκευμένο με άλλα πράγματα.
 

Μηνύματα
27
Reaction score
25
Γιατί βρε να δώσεις λεφτά?
Δεν το πουλάω ,στο χαρίζω.
Απλά ,για να βεβαιωθώ πως υπάρχει και δουλεύει ,θα πρέπει να περιμένεις μέχρι την Κυριακή που θα επισκεφτώ τη "μανούλα" ,γιατί εκεί κάπου βρίσκεται (μάλλον) αποθηκευμένο με άλλα πράγματα.
Θα περιμένω!
Είναι σα να μου το έδωσες ήδη.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Λοιπόν....το βρήκα αλλά...το είχα αποθηκεύσει με μπαταρίες μέσα, οι οποίες μετά από τόσα χρόνια ξερασαν τα υγρά τούς και κόλλησαν.:headbang:
Στην προσπάθεια μου να της αφαιρέσω, έσπασε το ένα ελασματακι που κάνει επαφη με τον θετικό πόλο μιας από τις τρεις μπαταρίες.
Δεν ξέρω αν είναι επισκευασιμο..πιθανολογώ πως ναι.
Αν πιάνουν τα χέρια σου η κάποιου γνωστού σου στειλε πμ να βρεθούμε να στο δώσω.
20171217_215140.jpg
20171217_215105.jpg
 

Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Χάρη, στην περίπτωση που ο basilispanago δεν το θέλει, μπορώ να το πάρω εγώ για έναν STR-DB930 που έχω στο εξοχικό...
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Χάρη, στην περίπτωση που ο basilispanago δεν το θέλει, μπορώ να το πάρω εγώ για έναν STR-DB930 που έχω στο εξοχικό...
Ευχαρίστως ,ας απαντήσει ο Βασίλης πρώτα αν το θέλει και αν όχι ,δικό σου!
[DOUBLEPOST=1513545495][/DOUBLEPOST]Διόρθωση.
Το έλασμα που έσπασε ,κάνει επαφή με τον αρνητικό ,όχι τον θετικό πόλο.

 

Μηνύματα
27
Reaction score
25
Χάρη μου σε ευχαριστώ, όμως ο ενισχυτής δυστυχώς δεν επισκευάζεται οπότε δεν θα το χρειαστώ.
Είναι σα να το παρέλαβα!
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.598
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top