SOS PRO-JECT STREAM BOX S2

Μηνύματα
3
Reaction score
1
Αγαπητοί φίλοι θέλω τα φώτα σας. Αγόρασα προχτές αυτό το streamer , το συνέδεσα στο Ίντερνετ μέσω Ethernet, αλλά:
α) όταν αναπαράγεται μουσική μέσω του κινητού (smartphone Samsung Galaxy A03), μόλις σβήσει η οθόνη του τηλεφώνου, η αναπαραγωγή διακόπτεται. Από την Samsung δεν ξέρουν τι πρέπει να κάνω, το αποδίδουν στην εφαρμογή της συσκευής που κατέβασα από το Google Play,
β) όταν βάζω στικάκι USB, εμφανίζει όλα τα tracks μαζί κι όχι στους φακέλους που τα έχω (κάθε φάκελος αντιστοιχεί σε ένα CD).
Σας ευχαριστώ πολύ.
 

Μηνύματα
13.652
Reaction score
6.620
Πολύ περίεργο......αν έχεις την bubble upnp στο κινητό,δοκίμασε με αυτή να δεις αν κάνει το ίδιο.
 

Μηνύματα
3
Reaction score
1
Πολύ περίεργο......αν έχεις την bubble upnp στο κινητό,δοκίμασε με αυτή να δεις αν κάνει το ίδιο.
Όχι, μόνο με το Pro-Ject υπάρχει το πρόβλημα. Ευχαριστώ. Μάλλον θα πάει για επιστροφή δυστυχώς.
 

ika

News
Μηνύματα
14.087
Reaction score
13.025
Πριν χρόνια που είχα SAMSUNG κινητό, είχε κάπου στο menu μια επιλογή κάτι σαν να τερματίζει κάθε εφαρμογή που έτρεχε όταν έσβηνε η οθόνη. Τότε μου έχανε την επαφή μεσω WiFi με το streamer καθώς και με το ΒΤ στο αυτοκίνητο, μήπως έχεις κάποια παρόμοια επιλογή και το δικό σου.
 

Μηνύματα
3
Reaction score
1
Πριν χρόνια που είχα SAMSUNG κινητό, είχε κάπου στο menu μια επιλογή κάτι σαν να τερματίζει κάθε εφαρμογή που έτρεχε όταν έσβηνε η οθόνη. Τότε μου έχανε την επαφή μεσω WiFi με το streamer καθώς και με το ΒΤ στο αυτοκίνητο, μήπως έχεις κάποια παρόμοια επιλογή και το δικό σου.
Κύριοι σας ευχαριστώ όλους. Αλλά το επέστρεψα.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.693
Μηνύματα
2.870.122
Members
37.945
Νεότερο μέλος
daemon76
Top