Stelios

Μηνύματα
1.159
Reaction score
5
Στη πρώτη φώτο βλέπετε την αριστερή πλευρά και φαίνεται το sub , η tv καθώς και τα dvd collection.

Στη δεύτερη φώτο βλέπετε τον projector 4805 στο ταβάνι

Στη τρίτη φώτο βλέπετε την ψωνίστικη γωνία tv & fireplace

Στη τέταρτη φώτο παίρνετε μια ιδέα απόστασης Projector με πανί

Στη πέμπτη φώτο παίρνετε μια ιδέα των "καναλιών" απόκρυψης καλωδίων από τον Β.Λάμπρου

Στην έκτη ένα σύνολο του χώρου

Στην έβδομη ότι και στην πρώτη
------------------------------------------------

Σόρυ για τις άθλίες φώτο, προσπάθησα να τις κάνω λίγο πιο φωτεινές αλλά μου βγήκαν χάλια....... Η προσπάθεια μετράει right ?

Η όλη εγκατάσταση έγινε από τον Βαγγέλη πριν έναν χρόνο περίπου με ιδιαίτερη επιτυχία.

Το πανί όταν σηκώνεται , υπάρχει μπαλκόνι........ αλλά αυτό το καταλάβατε ήδη ε?

Το μόνο που είναι Pending είναι η αντικατάσταση του πανιού με κάποιο άλλο ΚΑΛΥΤΕΡΟ













 



H

HomeCinema-Maniac

Guest
Re: Φωτογραφίες HOME CINEMA μελών AVsite!!!!

Τα βλεπω :shock:
Και εμενα μου αρεσει η κουρτινα πισω απο το πανι!
Θα ηθελα μια κουρτινα να ανοιγει και να εμφανιζεται το πανι! Αλλα αυτα στο δικο μου σπιτι...
Τωρα δυσκολο :mad:

Και το κοκκινο δινει αλλη πνοη στο χωρο πραγματι...

Αν τε να δουμε και σενα Georgio Ανυπομονω.
Ξερεις γιατι?
Μα φυσικα για να σε πειραξω :lol: :lol: :lol:

Αργεις ? :mrgreen:
 

Μηνύματα
1.159
Reaction score
5
Re: Φωτογραφίες HOME CINEMA μελών AVsite!!!!

Το σπίτι δεν μας άρεσε κάτασπρο οπότε πήρα την πρωτοβουλία να το βάψω μόνος στο χρώμα που βλέπετε !! Τελικά δεν τα έκανα χάλια.

Η κουρτίνα του μπαλκονιού ευτυχώς είναι σκούρα (άρεσε στην γυναίκα μου.... φιουυυυυυ) και όταν κατεβαίνει δημιουργεί ωραία σκούρα ατμόσφαιρα. Μου έκατσε κουτί !!!

Τα μηχανήματα που δεν φαίνονται είναι

A/V RECEIVER: Marantz Sr-5200 (Την πρώτη φορά που τον άκουσα σε ταινίες και μουσική εντυπωσιάστηκα και τον αγόρασα αμέσως…. Τώρα πιστεύω πως θα χρειαζόταν κάτι ελαφρώς πιο δυνατό -αλλά αντίστοιχα ποιοτικό-. Αλλά δεν υπάρχει μία προς το παρόν)

FRONT SPKRS: Jm Lab Tantal 509 (Τα μωρά μου….. Απλά εξαίσια)

REAR SPKRS: Jm Lab Tantal 505 (Ως περιφερειακά, τον ρόλο τους τον παίζουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο).

CENTER SPKR: Jm Lab Tantal CC5 (Καταπληκτικό κεντρικό ηχείο for my taste)

S/W: Jm Lab Sw20A (Θα μπορούσε να ήταν και καλύτερο…. Στο to do list για αντικατάσταση κάποια στιγμή).

PROJECTOR: Infocus Screenplay 4805

SCREEN: Dalite

DVD PLAYER: Yamakawa 365 & Sony Dvp-ns405 (για την TV)

CRT TV: Sony Kv-32Fq80 (Αν δείτε πως αναπαράγει DVD θα πάθετε πλάκα. Από τις καλύτερες επιλογές μου).
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.324
Μηνύματα
2.858.564
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top