Stewart special for AVSite!

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Πώς μπορώ να βάλω αυτό το thread σε ignore list???
Δε μπορώ να το βλέπω άλλο αλήθεια...θα κάνω καμιά τρέλα :happy_5::happy_5::happy_5:
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Υπενθυμιση:
Εχετε μολις τρεις ημερες ακομα για να παρετε την μεγαλη αποφαση...
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Re: Stewart special for AVSite!

Originally Posted by ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
Λοιπον καθιστε και παρτε και καμια ασπιρινη καλου κακου

Ηλεκτρικη οθονη tensioned με ηλεκτροκινητο μαυρο masking που την μετατρεπει απο 4:3 σε 16:9 και 2.35:1

100''
:(
Υπαρχει καποια φωτο η video που να μας δειχνει πως λειτουργεί αυτό το ηλεκτροκινητο masking;<o:p></o:p>
 



ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Δεν αντεχω να μην σας το μεταφερω.
Επιτιμο μελος της κατηγοριας με ειχε προκαλεσει με τα εξης λογια:
"εαν ρε συ με καταφερεις και με ριξεις να παρω Stewart θα σε παραδεχτω"
Ο πονηρος ομως δεν ερχοταν απο εδω και δεν μου αφηνε περιθωρια να τον "τυλιξω" με την μαεστρια που ως γνωστον χαρακτηριζει τον γραφοντα.
Ετσι ειχαμε ενα ατυπο στοιχημα.
"Εαν καταφερεις τον...ταδε(και μου ανεφερε καποιο μελος στου οποιου το σπιτι αλλος κανει κουμαντο :happy_5: ) θα αγορασω και εγω"
Περνουσαν οι μερες και το μελος δεν εμφανιζοταν.
Καταλαβαινετε το δουλεμα που ετρωγα.
Χθες ομως, ειχαμε ενα μεγαλο ρεπριζ με πολλους να προσπαθουν να εκμεταλλευτουν τις τελευταιες ημερες της προσφορας.
Ενας απο αυτους ηταν και το μελος.
Απο την χαρα μου παραλιγο να του χαρισω την οθονη:happy_5:
Ο...επιτιμος δεν εκλεισε ματι χθες βραδυ απο τα χουνερια που του σκαρωσα και τωρα...(λογοι δεοντολογιας δεν μου επιτρεπουν να συνεχισω:cool_11: ):crazy_3:
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
εγώ ξέρω οτι τα στοιχήματα είναι στοιχήματα και τα χάνεις τα πληρώνεις τα κερδίζεις τα πληρώνεσαι!!!

Τωρα αν κάποιοι επειδή δεν εδωσαν τα χέρια κατα την διάρκεια της "στοιχήμασης" (λεξάρα ο Λούστης εεε?) αυτό μπορεί και να θεωρηθεί και σαν null, void, bet (Ακυρο στοίχημα!!!) αλλά και απο την άλλη ο λόγος μας είναι λόγος ασχέτως χειραψίας... ετσι δεν είναι?

Λοιπόν θελω να δώ τα μούτρα αυτου που έχασε το στοίχημα, γιατί τα μούτρα αυτού που το κέρδισε τα ξέρω... όπως και την ικανότητα του να πουλήσει ψυγείο σε εσκιμόο, κομπρεσσερ σε αρρωστο για θεραπεία του πάρκινσον, μπριζολες σε φαφούτες, και τούρτα παγωτό σε διαβητικό...!! Αφού πούλησε Στιούαρτ στον κύριο που σουζάρει στην παντόφλα... θα τις πουλήσει όλες... τρεχάτε προλαβετε!!!
 








Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
μια μέρα ακόμα... και μετά Αει Στιούαρτ πέταξε...

Ζογκ? Παίζεις Στοίχημα? Over ή Under???
 

Μηνύματα
1.122
Reaction score
0
αντε αλλη μια βασανιστικη μερα πρεπει να κρατηθω να μην παραγγειλω....

.....γιατι αλλιως παει το αυτοκινητο...
 


Μηνύματα
5.087
Reaction score
14
Ο πονηρος ομως δεν ερχοταν απο εδω και δεν μου αφηνε περιθωρια να τον "τυλιξω" με την μαεστρια που ως γνωστον χαρακτηριζει τον γραφοντα.
Ο φον Κάραγιαν ...φτυστός! :happy_9:
 



Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.781
Μηνύματα
2.875.926
Members
37.950
Νεότερο μέλος
tzino
Top