Svs pb12 plus dsp vs power sound Audio 15v

Μηνύματα
48
Reaction score
23
Καλησπέρα σε όλους υπαρχει διλλημα οποίος μπορει να βοηθήσει τον ευχαριστω εκ των προτέρων ότι λέει ο τίτλος το 12 ίντσο η το δεκαπενταιτσο επειδή το γουφερ κοιτάει τα χαλίκια δεν Το προτιμαμαι? Η τιμή σε μεταχειρισμένο πάντα είναι περίπου ίδια ο χώρος 15 τετραγωνικά και υπάρχει και δεύτερο sub definitive supercube reference 14 ίντσες με συμπαθητικό ενισχυτή.πιο να παρωωωωωωωωωωωω.
 




Μηνύματα
48
Reaction score
23
Εαν έχεις ήδη ένα τότε θα πάρεις άλλο ένα ίδιο, όχι κάτι άλλο.
Εισαστε απόλυτοι σε αυτό το θέμα βρε παιδεία μαζί με το definitive είχα και klipsch είχα και earthquake είχα και velodyne είχα και Yamaha είχα και crystal Audio
 


Μηνύματα
48
Reaction score
23
Εισαστε απόλυτοι σε αυτό το θέμα βρε παιδεία μαζί με το definitive είχα και klipsch είχα και earthquake είχα και velodyne είχα και Yamaha είχα και crystal Audio
Και δεν είχα ποτέ κανένα θέμα μόνο αντιλαμβανόμουν οτι ειχαν μικρό ενισχυτή για αυτο θέλω να πάω σε μεγαλυτερο
Θα έπαιρνα το μεγαλύτερο/ισχυρότερο.
Πιο ενοείς το 15ιντσο 725watt η 12 ίντσο 800 Wattia εγώ τα βλέπω ισοδύναμα δεν ξέρω μόνο το 15 λογο ιντσών βάρεί καλύτερα
 
Last edited:

Μηνύματα
2.397
Reaction score
3.603
Εισαστε απόλυτοι σε αυτό το θέμα βρε παιδεία μαζί με το definitive είχα και klipsch είχα και earthquake είχα και velodyne είχα και Yamaha είχα και crystal Audio
Και βάραγαν σωστά?

Εάν πρόκειται να τα "στήσει" επαγγελματίας τότε πάρε ότι θες, αν όχι, τότε θές ένα ίδιο.
Έχεις δυο εξαιρετικα sub, ότι και να παρεις, λάθος δεν θα κάνεις.
 




Μηνύματα
7.234
Reaction score
4.614
Εάν μπορείς πάρε και τα 2 μτχ.
Αρκεί να στα ρυθμίσει σωστά επαγγελματίας .
Τα 3 τεμάχια είναι καλύτερα από τα 2 .
Πίστεψέ με αξίζει ο κόπος και το χρήμα
Μην ξεχάσεις να πάρεις και ένα dsp ώστε να μπορεί να τα ρυθμίσει όπως πρέπει .
Μέτα τελείωσες από το θέμα χαμηλού
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.502
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top