SVS PB16 & SB16 Ultra





Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Εξαρτάται τον χώρο .
Όλα καλά είναι .
Ένα δεν φτάνει
Ίσως είναι καλύτερα να πάρεις 2 μικρότερα με τα ίδια χρήματα
 

Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Είχα pb-2000, to εδωσα gia χάρη του pb-4000. Διαφορά υπήρξε αλλά όχι όση περίμενα.... Τελικά πήρα και δεύτερο pb-4000 και κατάλαβα διαφορά. Εάν ξαναξεκινούσα νομίζω ότι θα έπαιρνα τέσσερα πιο μικρά (πχ sb-2000) kai minidsp. Πιο φθηνά θα μου ερχόταν και πιο καλό (πιστεύω) θα ήταν το αποτέλεσμα.
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Είχα pb-2000, to εδωσα gia χάρη του pb-4000. Διαφορά υπήρξε αλλά όχι όση περίμενα.... Τελικά πήρα και δεύτερο pb-4000 και κατάλαβα διαφορά. Εάν ξαναξεκινούσα νομίζω ότι θα έπαιρνα τέσσερα πιο μικρά (πχ sb-2000) kai minidsp. Πιο φθηνά θα μου ερχόταν και πιο καλό (πιστεύω) θα ήταν το αποτέλεσμα.
Συμφωνω 4 μικρα και Καστρουνη :thumbsup::tongue:
 

Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Συμφωνω 4 μικρα και Καστρουνη :thumbsup::tongue:
Δεδομένου ότι μένω στα Χανιά, λίγο δύσκολο.... Μάλλον θα ξεκινούσα διάβασμα αρχικά και στη συνέχεια πειραματισμούς, ούτως ώστε κάααποια στιγμή να τα σιάξω.
 
  • Like
Reactions: PPG

Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Η να πεις στον καστρουνη όταν κατέβει Κρήτη με το καλό να σε ειδοποιήσει ωστε να σου ρυθμίσει το σύστημα ε ?
Σωστός !
 
  • Like
Reactions: PPG


PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Δεδομένου ότι μένω στα Χανιά, λίγο δύσκολο.... Μάλλον θα ξεκινούσα διάβασμα αρχικά και στη συνέχεια πειραματισμούς, ούτως ώστε κάααποια στιγμή να τα σιάξω.
Ειχαμε κανονισει να ερθει αυτο το μηνα καθως πηρα και δευτερο svs :) , εαν κατεβει θα στον φερω εγω για βολτα στα Χανια .;)
Αλλα τωρα με την τρεχουσα κατασταση ................δεν ξερω :thumbsdown:
 


Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Τα λέει καλά γιά όχι; Γιατί άμα εχεις τέσσερα απο δαύτα (νταξ τα πιο μικρά), κωλώνεις να διαβάσεις μην σου χαλάσουν την ζαχαρένια σου!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Τα λέει καλά γιά όχι; Γιατί άμα εχεις τέσσερα απο δαύτα (νταξ τα πιο μικρά), κωλώνεις να διαβάσεις μην σου χαλάσουν την ζαχαρένια σου!
Χάλια! Πούλα το!

Θα πέσουν 5-6 να σε απαλλάξουν από το βάρος.

:biggrin:
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.216
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top