Swiffer ? Crime

Μηνύματα
88
Reaction score
17
Καλησπέρα σε όλους
Κάποιο διεστραμένο swiffer (το εργαλείο που ξεσκονιζει...) ερωτεύθηκε την βελόνα της κεφαλής μου και την απήγαγε...
dynavector xx2 mkii .Γνωρίζει κανείς καποιον αρμόδιο, ικανό να αποκαταστήση την τιμή της κεφαλής μου?...
 


Μηνύματα
88
Reaction score
17
Απάντηση: Swiffer ? Crime

Ευχαριστώ πολύ, ιδιαίτερα για την ταχύτητα απόκρισης.
Μάλλον θα καταλήξω σε αγορά άλλης αν και η συγκεκριμένη ήταν απολύτως αχρησιμοποίητη..
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.121
Reaction score
20.630
Απάντηση: Swiffer ? Crime

Ωχ αμάν. Τί είπες τώρα! Δε με λες; Είναι ακριβή;
 


Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Αυτά τα swiffer έχουν καταστρέψει πολύ κόσμο, για προσέχτε λίγο δεν είναι εποχές για γαμησιάτικα.
 

Μηνύματα
4.219
Reaction score
2.247
Απάντηση: Swiffer ? Crime

Υπάρχουν κάτι πλαστικά καλλύματα για τις κεφαλές.... κάντε μια πατέντα εάν η κεφαλή σας δεν έχει δικιά της.
 

Μηνύματα
88
Reaction score
17
Απάντηση: Swiffer ? Crime

Το μεγάλο λάθος ήταν οτι δεν κόλλησα το προστατευτικό με την κεφαλή με κολλ. ταινία
Και το ότι το πλατώ δεν έχει καπάκι
 

Μηνύματα
4.219
Reaction score
2.247
Απάντηση: Swiffer ? Crime

η αναβελόνωση πάει πάνω κάτω τα μισά τις αξίας της κεφαλής. Για κοίτα στον αντιπρόσωπο (AUDIO VISUAL ENTERPRISES νομίζω)
 


Μηνύματα
88
Reaction score
17
Απάντηση: Swiffer ? Crime

Γνωρίζει κανείς την κεφαλή;Εκεί που πάει η βελόνα έχει ένα λαμάκι που στερεώνεται με μια βιδούλα άλλεν.Μήπως είναι σχετικά απλή η διαδικασία αναβελονωσης της συγκεκριμένης κεφαλής;
 

Μηνύματα
931
Reaction score
81
Απάντηση: Swiffer ? Crime

Οπως και να εχει πρεπει να σταλει εξω και αυτο σημαινει αρκετα φραγκα..
 

Μηνύματα
2.258
Reaction score
249
Απάντηση: Swiffer ? Crime

Ρωτησε τον αντιπροσωπο-καθε κεφαλη εχει βελονα με διαφορετικο κοστος το οποιο μπορει να μην ειναι υπερβολικο σε σχεση με την τιμη της βελονας-η αναβελονωση στη δικια μου π.χ κανει 400 € σταλμενη στο εξωτερικο ενω η αγορα της καινουριας κεφαλης (ιδιας) ειναι πρακτικως ασυμφορη
 



Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.962
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top