Tannoy Sensys σε τιμή προσφοράς από την Adamco

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Η Adamco ανακοίνωσε την διάθεση του πλήρους set ηχείων Sensys της Tannoy σε τιμή προσφοράς. Tο set αποτελείται από ένα ζεύγος Sensys 2, ένα ζεύγος Sensys 1 και το κεντρικό ηχείο της σειράς Sensys C. Τα ηχεία της σειράς Sensys διαθέτουν
superweeter με θόλο τιτανίου και μαγνήτη νεοδυμίου, με απόκριση ως τα 51 kHz κατάλληλο για αναπραγωγή SACD και DVD Audio, γούφερ
χάρτινου κώνου με επικάλυψη ακουστικά ουδέτερου συνθετικού υλικού, μαγνητική θωράκιση, διπλοκαλωδίωση και επίχρυσες μπόρνες σύνδεσης Διατίθενται σε χρώμα Maple, Rosewood και Black Ash. Η λιανική τιμή προσφοράς του set διαμορφώνεται στα 799 Ευρώ μετρητοίς από 1.604 Ευρώ (τιμή καταλόγου).
από το avmentor.gr
 


Μηνύματα
91
Reaction score
0
Αν αυτή είναι η νεα επίσημη τιμή καταλόγου,αυτό σημαίνει ότι στα καταστήματα ίσως βρούμε το set και σε ακόμα χαμηλότερη τιμή?
 


Μηνύματα
888
Reaction score
2
καταργείται η σειρά μήπως και έρχεται αντικαταστάτης? πολύ λογικότερο μου ακούγεται
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Μάλλον λόγω κατάργησης της σειράς. Η συγκεκριμένη έχει κλείσει αρκετό καιρό...

Η adamco όμως έχει και ειδικό site στο οποίο εκποιεί το στοκ της και τα demo σε αρκετά καλές τιμές...

Δέστε http://adamco.buy.gr/
 

Μηνύματα
17
Reaction score
0
Δεν θα πώ στον αδερφό μου για αυτή την προσφορά, πρίν 2,5 χρόνια αγόρασε τα 1 (Βάσης) για 410 ευρώ. Πάντως είναι πολύ καλά ηχεία εγώ τα προτείνω για αυτήν την τιμή-χώμα. Πιθανολογώ ότι έπεσε τόσο η τιμή τους λόγω ότι δεν τράβηξαν γιατί υπήρχε παράλληλα και η σειρά Sensys DC, το ομοκενρτικό αδερφάκι τους, με λίγα λεφτά παραπάνω.
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Δεν θα πώ στον αδερφό μου για αυτή την προσφορά, πρίν 2,5 χρόνια αγόρασε τα 1 (Βάσης) για 410 ευρώ. Πάντως είναι πολύ καλά ηχεία εγώ τα προτείνω για αυτήν την τιμή-χώμα. Πιθανολογώ ότι έπεσε τόσο η τιμή τους λόγω ότι δεν τράβηξαν γιατί υπήρχε παράλληλα και η σειρά Sensys DC, το ομοκενρτικό αδερφάκι τους, με λίγα λεφτά παραπάνω.
Να του το πεις ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ... :lol: :lol: :lol:

Τι κανει? Απολυθηκε ή ψαρευει ακομα πεστροφες στον Εβρο?
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Αυτή την εποχή στον Έβρο ψαρεύουν ακόμα και στα χωράφια... Πολλά παλικάρια έχουν "λιώσει" εκει πάνω τις τελευταίες 2-3 βδομάδες...
 

Μηνύματα
17
Reaction score
0
Την σκαπούλαρε, τώρα το παίζει ψαράς στην Αθήνα, θελει κανένα 2μηνο να απολυθεί. Τα βλέπει τώρα τι γίνετε απάνω και τον πιάνει ανατριχίλα!
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Σπύρος Μπλάτσιος said:
Αυτή την εποχή στον Έβρο ψαρεύουν ακόμα και στα χωράφια... Πολλά παλικάρια έχουν "λιώσει" εκει πάνω τις τελευταίες 2-3 βδομάδες...
Χειρότερη μετάθεση δεν νομίζω να υπάρχει αυτόν τον καιρό!!! :(
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Εγώ δεν ξέρω....
Είχα πάει......στα σύνορα.
Στον Άραξο.
Πολλά χιλιόμετρα πάνω κάτω με το αμάξι κάθε μέρα Πάτρα-Άραξο.
Πάνω από 10000 χιλιόμετρα :twisted: :lol: :lol:
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.865.128
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top