Technics SL 1200 GR

Μηνύματα
463
Reaction score
575
Ενδιαφερόμενος για το πικαπ του θέματος διαπιστωσα στον ιστοτοπο της εταιρίας πως δεν υπάρχει Ελληνας αντιπροσωπος. Έχει κανείς κάτι υπόψη του;
 



Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.053
Reaction score
20.466
http://www.technics.com/global/

SELECT YOUR COUNTRY
Δεν έχει Ελλαδα
Καλό μου παιδί! Το Technics είναι εμπορικό σήμα που ανήκει στην Panasonic, την πάλαι ποτέ Matsushita, και η Panasonic έχει δικό της ελληνικό internet domain, η δε αντιπροσωπεία της είναι η InterTech - αυτοί οι ίδιοι που φέρνουν και τα φαξ και τα φωτοτυπικά. Τέτχοια ισοπέδωση δηλαδή! :p

Κάνε τους ένα τηλεφωνηματάκι και ρώτησέ τους πότε θα έρθει το 1200G. Απ' ότι εγράφη στα δελτία τύπου, θα έρθει το Σεπτέμβριο.

To "Select your country" σε έναν ιστότοπο δεν απαριθμεί τους ανά τον κόσμο αντιπροσώπους, κάνει άλλη δουλειά. Πάντως, έχουν τη Χιλή σε δύο γλώσσες, και Αγγλικά και Ισπανικά, τέλος πάντων, νταξ, τό 'χουν τερματίσει, τι ψάχνεις τώρα... :D
 

Μηνύματα
842
Reaction score
714
Καλημέρα!
Εγώ που είχα κάνει τηλ. στην Intertech για ανταλλακτικά έφαγα άκυρο πάντως. Έχει σταματήσει να αντιπροσωπεύει την Technics είπε η κυρία εκεί.
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.053
Reaction score
20.466
Τότε αφήνεις την κυρία στην ησυχία της να καθαρίσει τα φασολάκια για το μεσημέρι, και πας στου Θωμά. Αλλ' ούτε εκεί έχει πάει το 1200G (ακόμα).
 

Μηνύματα
2.750
Reaction score
1.190
Καλημέρα!
Εγώ που είχα κάνει τηλ. στην Intertech για ανταλλακτικά έφαγα άκυρο πάντως. Έχει σταματήσει να αντιπροσωπεύει την Technics είπε η κυρία εκεί.
Δοκίμασες αυτό :
"Καλησπέρα με συνδέετε με τα ανταλλακτικά ?" "Μισό λεπτό παρακαλώ"
"Ανταλλακτικά παρακαλώ"
"Καλημέρα θα ήθελα να κάνω μια παραγγελία . 5 κομμάτια P-AM18201K1 , κτλ κτλ κτλ ... "
Μήπως θα έπιανε έτσι ??
 

Μηνύματα
842
Reaction score
714
To τμημα ανταλλακτικών ζήτησα αλλά μόλις είπα την λέξη technics μου έστειλε χαιρετίσματα πως έχει κλείσει εδώ και λίγα χρόνια. Αυτά όλα πέρυσι βέβαια και μάλιστα με έκανε πάσα σε ένα εργαστήριο στο κέντρο.
 



Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739

Μηνύματα
49
Reaction score
4
Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι κ' εγώ για το GR. Ξέρει κάποιος, υπάρχει αντιπρόσωπος Ελλάδα;
 


A

AKARL

Guest
Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι κ' εγώ για το GR. Ξέρει κάποιος, υπάρχει αντιπρόσωπος Ελλάδα;
Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει αντιπρόσωπος της Technics (brand της Panasonic) στην Ελλάδα. Η Intertech δεν εισάγει τα προϊόντα audio της Technics και σε, σχετικά, πρόσφατη επικοινωνία μου μαζί τους δεν μπορούσαν να μου απαντήσουν αν πρόκειται να τα εισάγουν μελλοντικά.

Σχετικά με το λινκ που έβαλε ο ικα παραθέτω ένα άλλο λινκ και τα συμπεράζματα δικά σας:

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5537757_-grand-class-sl-1200gr-technics.html
 




Μηνύματα
49
Reaction score
4
Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει αντιπρόσωπος της Technics (brand της Panasonic) στην Ελλάδα. Η Intertech δεν εισάγει τα προϊόντα audio της Technics και σε, σχετικά, πρόσφατη επικοινωνία μου μαζί τους δεν μπορούσαν να μου απαντήσουν αν πρόκειται να τα εισάγουν μελλοντικά.

Σχετικά με το λινκ που έβαλε ο ικα παραθέτω ένα άλλο λινκ και τα συμπεράζματα δικά σας:

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5537757_-grand-class-sl-1200gr-technics.html[/QUOTE Συμφωνώ με το συμπέρασμα.
 


Μηνύματα
126
Reaction score
28
δεν ψάχνω για πικάπ. Το πικάπ το έχω... Λέω για parts... Ελλάδα δεν βρίσκω πουθενά..
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.556
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top