TEMPUR Στρώμα - αξίζει???


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.421
και γιατι φωναζεις?
έχει βάλει το στέρεο να παίζει και δεν ακούγεται:roflmao:

Καλως ηρθατε στο AV forum μας, με θεμα τα στρωματα!
Ευχαριστη διαμονη να εχετε και κυριως ανετο και ευχαριστο υπνο !

:p:D
τι πράμα και αυτό με τα στρώματα εδώ μέσα κάθε 3 και λίγο...:cry::lol:
[DOUBLEPOST=1565177569][/DOUBLEPOST]
ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ TEMPUR ΣΤΡΩΜΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ 2018. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΥΠΝΟ. ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΕΙ (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ), ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΞΑΠΛΩΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΤΡΩΜΑ ΜΟΥ ΑΝΩΝΥΜΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΠΑΡΕΛΘΟΝ. Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΕΠΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ, ΜΕ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΗ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ( ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ 1960 ΕΥΡΩ, ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ 2.10Χ1.40 ). ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΓΥΡΙΣΜΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ , ΔΕΝ ΣΕ ΡΟΥΦΑΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΜΕΣΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΟΛΛΑΣ. ΠΛΕΟΝ, ΞΑΠΛΩΝΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΧΑΛΑΡΩΣΗΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ. ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΩ ΣΤΡΩΜΑΤΑ, ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ. ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ ΑΓΟΡΑ.
Κύριος Ηλίας

πραγματική μαρτυρία τηλεμάρκετινγκ :tongue::lol::lolsign:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.216
Reaction score
41.813
Kι εγω ψαχνω τωρα για στρωμα.ΤΟ ειδα κ το Tempur αλλα ειναι λιγο ακριβο για την τσεπη μου μαλλον...
Κοιμηθηκα σ ενα του ΙΚΕΑ με πανω κατω την ιδια φιλοσοφια και μ αρεσε παρα πολυ.ΠΟλυ ξεκουραστο.Και τιμη ? 220 ευρω το 160 χ200 .Τζαμπα.
Αλλα τωρα δεν υπαρχει πλεον.
Ειδα ενα παρομοιο , χωρις ελατηρια κτλπ στα 500 ευρω περιπου.
Αξιζει αραγε? θα ναι καλη περιπτωση ? Θα πλησιαζει το Tempur?
Πήρα το ίδιο στρώμα στα ίδια λεφτά και τώρα το έχω πετάξει στη αυλή να κοιμούνται τα αδέσποτα....Μακριά!
 

Μηνύματα
2.397
Reaction score
3.603
Πήρα το ίδιο στρώμα στα ίδια λεφτά και τώρα το έχω πετάξει στη αυλή να κοιμούνται τα αδέσποτα....Μακριά!
9 χρόνια μετά η προειδοποίηση σου, μάλλον, δεν θα τεθεί υπόψιν του...

:p:D
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.216
Reaction score
41.813
9 χρόνια μετά η προειδοποίηση σου, μάλλον, δεν θα τεθεί υπόψιν του...

:p:D
Σωστό και αυτό, δεν είδα χρονολογία του ποστ.
Ας υπάρχει όμως ως warning για τα 'φθηνά' στρώματα του ΙΚΕΑ
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.617
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top