The Bristol Hi-Fi Show 2019 preview



Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.051
Reaction score
20.464
Κάπου εδώ αρχίζουν τα εγκεφαλικά και τα εμφράγματα... :D

Yamaha MusicCast Vinyl 500

CEfxcMrWHFDE2uAdAGhZ2k-650-80.jpg


Yamaha’s all-in-one streaming turntable was on display at the show. Working over Wi-Fi, the deck can stream to Yamaha’s MusicCast range of wireless speakers, stream hi-res files over a home network and also comes with support for streaming services such as Spofity, Tidal, Deezer and Qobuz. It’s on sale now for £549.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Κάπου εδώ αρχίζουν τα εγκεφαλικά και τα εμφράγματα... :D

Yamaha MusicCast Vinyl 500

View attachment 120191

Yamaha’s all-in-one streaming turntable was on display at the show. Working over Wi-Fi, the deck can stream to Yamaha’s MusicCast range of wireless speakers, stream hi-res files over a home network and also comes with support for streaming services such as Spofity, Tidal, Deezer and Qobuz. It’s on sale now for £549.
Δηλαδη, για να καταλαβω κι εγω, με αυτην την υπερμηχανη καλεις ας πουμε το κομενακι κι εναν ψηφιακο σπιτι και ενω το κομενακι εχει παθει πλακα με το μαβρο βινυλιο που τριγυρνα (χαμηλος φωτισμος κ.τ.λ.) το ιδιο (πλακα) εχει παθει κι ο ψηφιακος γιατι εσυ πονηρα του στριμαρεις με το κινητο χαϊ ρεζ αρχεια - ταχα μου οτι παιζει το πικαπ και δε πιστευει τ' αφτια του ?
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.051
Reaction score
20.464
Δηλαδη, για να καταλαβω κι εγω, με αυτην την υπερμηχανη καλεις ας πουμε το κομενακι κι εναν ψηφιακο σπιτι και ενω το κομενακι εχει παθει πλακα με το μαβρο βινυλιο που τριγυρνα (χαμηλος φωτισμος κ.τ.λ.) το ιδιο (πλακα) εχει παθει κι ο ψηφιακος γιατι εσυ πονηρα του στριμαρεις με το κινητο χαϊ ρεζ αρχεια - ταχα μου οτι παιζει το πικαπ και δε πιστευει τ' αφτια του ?
Δηλαδή τώρα να σου απαντήσω; :D
 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.051
Reaction score
20.464
Παρακαλω ! αμα αυτη η υπερμηχανη ενωνει γλυκα ολους τσι αντιθετους κοσμους στο γλος σασι τσι οπωσδηποτε !
:drinks:

Λοιπόν άκου! Τους μπάζεις μέσα την ώρα που παίζ το πικάπ αφτό, κι αμέσως το κομενάκι σχολιάζει...

- Αχχ, τί μεγάλο και γυαλιστερό που είναι!

Φωνάζεις τον ψηφιακό και του λες, μικρέ, πάρε ένα κατοστάρικο και τράβα να φέρεις τρεις πίτσες απ' όλα και μια κοκακόλα και τα ρέστα δικά σου. Φεύγει ο ψηφιακός, πάει στο πιτσάδικο, παίρνει τις πίτσες και την κόκα, πάει να διασχίσει το δρόμο, τον χτυπάει αυτοκίνητο κι όπως τον χτυπάει, πετάγονται οι πίτσες στον αέρα και οι δύο μπαίνουν από ανοικτό παράθυρο και πλατς! προσγειώνονται στο τραπέζι. Θαύμα - θαύμα!, φωνάζουν οι ένοικοι κι αρχίζουν να τρώνε την πίτσα εξ ουρανού.

Στο μεταξύ, καθώς τον ψήφ τον πάνε στο νοσοκομείο για τις πρώτες βοήθειες, το κομενάκι αρχίζει να χάνει την υπομονή του...

- Αχ χρυσέ μου, γιατί αργεί αυτός με τις πίτσες....
- Μωρό μου, άσε την πίτσα κατά μέρος κι έλα να απολαύσεις μια π... :D
 

D

Deleted member 23222

Guest
Δηλαδη, για να καταλαβω κι εγω, με αυτην την υπερμηχανη καλεις ας πουμε το κομενακι κι εναν ψηφιακο σπιτι και ενω το κομενακι εχει παθει πλακα με το μαβρο βινυλιο που τριγυρνα (χαμηλος φωτισμος κ.τ.λ.) το ιδιο (πλακα) εχει παθει κι ο ψηφιακος γιατι εσυ πονηρα του στριμαρεις με το κινητο χαϊ ρεζ αρχεια - ταχα μου οτι παιζει το πικαπ και δε πιστευει τ' αφτια του ?
Δεν ξέρω αν θα είναι ...κομενάκι ή καραγκιλφάρα, αν την φτιασιδώνει το μαύρο δισκάκι...
Περί ορέξεως βέβαια, κολοκυθόπιτα, αλλά καλό θα ήταν να δίνουν και Αλέκα Κανελλίδου δώρο στα 180γκρ για δόλωμα.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Φωνάζεις τον ψηφιακό και του λες, μικρέ, πάρε ένα κατοστάρικο και τράβα να φέρεις τρεις πίτσες απ' όλα και μια κοκακόλα και τα ρέστα δικά σου.
Ο ψηφιακός τσιμπάει το κατοστάρικο και πάει σπίτι του ν'ακουσει Spotify σα να μην έγινε τίποτα.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Ο ψηφιακός τσιμπάει το κατοστάρικο και πάει σπίτι του ν'ακουσει Spotify σα να μην έγινε τίποτα.
E ναι ρε φίλε.
Γνωστή αλυσίδα pizza , διαφημίζει πως σε λίγο καιρό, θα κάνει delivery στα μπαλκόνια μέσω drone.
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
εγω παντως αυτο με τις λαμπες και τα δισκακια και τα φωτακια και τα κρασακια το χω λειτουργησει πολλες φορες, να ξερετε και δουλευει και γενικως ολα δουλευουν ρολοι...

Απο τοτε που τα βαλα ολα ψηφιακα, δεν ξερω , κατι δεν λειτουργει οπως παλια......

:D:p
 



Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
E ναι ρε φίλε.
Γνωστή αλυσίδα pizza , διαφημίζει πως σε λίγο καιρό, θα κάνει delivery στα μπαλκόνια μέσω drone.
Εχει να δουλεψει αεροβολο με τα drone στη γειτονια μου που θα γελανε και τα περιστερια.:D
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
δωσε κατι παραπανω και παρε το μακιντοsh το Lefestyle product αυτο μετα τις λαμπες... μετα θα εχεις καποιο δικιο, αλλα μην ψαξεις να το βρεις..
γιατι δεν εχω ανοιξει ακομα θεμα "γυναικεια αποπλανηση και hifi" δεν ξερω ακομα.. :bigboss:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Εχει να δουλεψει αεροβολο με τα drone στη γειτονια μου που θα γελανε και τα περιστερια.:D
δεν θα σου πολυπροτεινα να το δοκιμασεις...
εκτος αν εχεις πολυ ελευθερο χρονο και χρημα...
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.304
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top