Top Gun: Maverick (2021)


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Είδες η ακριβοπληρωμένη πλαστική χειρουργική?
είναι και η ''ανάγκες'' εκείνου που θέλει να γυρίσει ταινίες συγκεκριμένου στυλ...;)
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
είναι και η ''ανάγκες'' εκείνου που θέλει να γυρίσει ταινίες συγκεκριμένου στυλ...;)
Εντάξει όπως και να έχει ο κοντός άφησε εποχή. Η δε ταινία αυτή ηταν η πρώτη μου σε κινηματογραφική αίθουσα οπότε respect. Δουλεύει πολύ πάντως το σώμα του θέλει και κόπο.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Εντάξει όπως και να έχει ο κοντός άφησε εποχή. Η δε ταινία αυτή ηταν η πρώτη μου σε κινηματογραφική αίθουσα οπότε respect. Δουλεύει πολύ πάντως το σώμα του θέλει και κόπο.
αυτό ήταν το επόμενο που θα έγραφα....μια πλαστική δεν στέκεται μόνη της....αν δεν υποστηρίζεται και από γυμναστική....

ο Κρουζ έκανε γύρα από διάφορα είδη...και τον κατέληξαν σε αυτό....
και πέτυχαν διάνα....
 

Μηνύματα
1.826
Reaction score
3.406
Είδες η ακριβοπληρωμένη πλαστική χειρουργική?
Εντάξει όλοι κάνουν πλαστικές στο Χόλυγουντ και παντού ,αυτό το αποτέλεσμα σπάνιο βέβαια.
Έχει βοήθεια από γονίδια και πολλές ώρες δουλειάς δικής του και μπράβο του.
Επίσης είδε κανείς την helen hunt στην τελευταία της ταινία?
Εκεί να δεις γονίδιο.
Ο χρόνος τις φέρθηκε πολύ σκληρά.
Είναι λέει 56 και φαίνεται 75.
Κρίμα γαμωτο.
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Είμαι φάν του Τόμ, ο άνθρωπος έκανε HALO Jump ! μιλάμε για δύσκολες καταστάσεις, επίσης στο αεροπλάνο του "Mission Impossible: Rogue Nation"
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά το μάτι και το αυτί είναι για να ευχαριστιούνται, με οποιονδήποτε τρόπο, ακόμα και με τις συνέχειες σε "κλασικές" ταινίες. Καλή η κουλτούρα, δεν λέω αλλά και οι "εμπορικές" καλές είναι για διασκέδαση και μάλιστα σε μεγάλη οθόνη με καμιά 15αριά ηχεία και subs! Άστε που μας θυμίζουν τα νιάτα μας (τώρα καλό είναι αυτό δεν ξέρω, πάντως συγκινούμαι...)
Γιάννης
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Ευτυχώς τουλάχιστον που ο Cruise είναι στο sequel, γιατί με τους υπόλοιπους μάλλον θα ξενερώναμε...

Και η ώριμη Jennifer Connelly απείρως ανώτερη ως ΄΄αμόρε΄΄ του ήρωα από τη...νεαρή Kelly McGillis.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Ευτυχώς τουλάχιστον που ο Cruise είναι στο sequel, γιατί με τους υπόλοιπους μάλλον θα ξενερώναμε...

ο edwards σκοτώθηκε(στο έργο) καλέ:tongue::laugh:
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Και η ώριμη Jennifer Connelly απείρως ανώτερη ως ΄΄αμόρε΄΄ του ήρωα από τη...νεαρή Kelly McGillis.
Εχουν αλλη χαρη τα μελαχρινα, ;)

Ετοιμαστειτε για δερματινα μπουφανακια με χιλιαδες ραμενα σηματακια. Και Ρειμπαν.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Εχουν αλλη χαρη τα μελαχρινα, ;)

Ετοιμαστειτε για δερματινα μπουφανακια με χιλιαδες ραμενα σηματακια. Και Ρειμπαν.
Ιδίως με προδιαγραφές...Jennifer Connelly.:)

Έχω κρατήσει τα δικά μου...από την πρώτη ταινία.Αυτά είναι διαχρονικά αξεσουάρ. :)
Και διατηρώ καλή φυσική κατάσταση για να μη με...φορούσαν εκείνα.
 




Μηνύματα
13.612
Reaction score
6.568
Ειναι απο τις ταινιες που ολοι θα δουμε,γιατι ειχαμε δει την πρωτη,ασχετα αν μετα απο τοσα χρονια, εχουμε καταληξει στο οτι η και η πρωτη δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο.Θα την δουμε ομως γιατι η ταινια ειναι μια "προσωπικη γεφυρα" για τον καθενα απο εμας,με την τοτε ζωη του. Αλλοι μαθητες,αλλοι φοιτητες (εγω ημουν πρωτο ετος πολυτεχνειο),νεοι τελος παντων. Τop gun χωρις F14 να πετουν,παρα μονο σαν στατικο εκθεμα,παντου F18 (στην εκδοση super hornet βεβαια),που ειναι ουσιαστικα και το μονο αεροσκαφος που συναντας πανω στα αεροπλανοφορα των ΗΠΑ,μεχρι να ερθει η ναυτικη εκδοση του F35 σε κανονικη υπηρεσια.To μονο σιγουρο ειναι, οτι δεν θα δουμε τριτη εκδοση της ταινιας.Οχι γιατι ο Τομ Κρουζ θα ειναι παππουδι,αλλα γιατι ταινια με dogfights δεν μπορεις να κανεις με F35..........

Kαι κατι πιο ειδικο,στο τρειλερ,φαινεται ενα f18 να κανει τον ελιγμο της κομπρας,ενα βιντεο απο το αεροσκαφος που την κανει καλυτερα απο ολα στον κοσμο (απο τα εν ενεργεια αεροσκαφη)

 
Last edited:


susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Αυτό που μού είχε μείνει Πιο πολύ σε μένα ήταν το Kawasaki gpz 900, όπως και φαίνεται κ λίγο στο καινούριο trailer. Νομίζω όλοι οι μηχανοβοι κ μ την θυμούνται
Εγώ 3 ταινίες ανυπομονώ να δω,
1) top gun
2) no time to die :party:
3) midway
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.315
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top