Tuner Magnum Dynalab FT-101A Etude

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.013
Reaction score
1.478
Χαιρετώ τους φίλους συνταξιδευτές. Θα εκτιμούσα την γνώμη σας για το εν λόγω μηχάνημα. Στην κατηγορία που αυτό κινείται δεν έχω μεγάλη εμπειρία και ακούσματα, θα έλεγα, οπότε η γνώμη των έμπειρων/ειδικών θα μου ήταν πολύτιμη. Ευπρόσδεκτες θα ήταν και άλλες εναλλακτικές προτάσεις για ένα καλό tuner.
Ευχαριστώ για την προσοχή σας.
Φιλικά,
Γιάννης
 

Μηνύματα
60
Reaction score
0
Απάντηση: Tuner Magnum Dynalab FT-101A Etude

ειναι απο τα καλυτερα αναλογικα ραδιο..το εχει ο πατερας μου 17-18 χρονια απροβληματιστο και παιζει ακομα αριστα!ετσι απο περιεργεια ποσο κοστιζει τωρα?
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.013
Reaction score
1.478
Απάντηση: Tuner Magnum Dynalab FT-101A Etude

Ευχαριστώ για την απάντηση. Σε πια περιοχή το έχει ο πατέρας σου; Είναι ευχαριστημένος με την επιλεκτικότητά του και την δυνατότητα να απορρίπτει γειτονικούς σταθμούς; Στην Αττική γίνεται χαμός και αυτό θα έλεγα είναι το σημαντικότερο χαρακτηριστικό ενός καλού ραδιοφώνου. Σχετικά με την τιμή, το έχω βρει μεταχειρισμένο σε άριστη κατάσταση και το παζαρεύω γύρω στα 500 Ευρώ. Είναι καλή η τιμή; Αν υπάρχει φίλος από το forum εδώ ή γνωστός εκτός με κάποιο αντίστοιχης ποιότητας ραδιόφωνο που το δίνει ας γράψει.
Φιλικά,
Γιάννης
 

Μηνύματα
13.654
Reaction score
6.621
Απάντηση: Tuner Magnum Dynalab FT-101A Etude

Aξιζει να δωσεις 500 ευρω για ραδιοφωνο? Προβλημα στην Αθηνα δεν θα εχεις ακομα και με δεκτη της κατηγοριας 200 ευρω αρκει να ασχοληθεις λιγο με το θεμα κεραια.
 


Μηνύματα
60
Reaction score
0
Απάντηση: Tuner Magnum Dynalab FT-101A Etude

λοιπον Μαρουσι μενουμε.δεν εχουμε προβλημα εδω με ραδιο.απο εκαλη και πανω υπαρχει προβλημα γενικα (απο βορεια προαστεια).τωρα μου ειπε οτι εδιναν μαζι και εξωτερικη κεραια η οποια ειναι πανακριβη να την παρεις μονη της.και εκτος απο αυτο εχει και ενα magnum dynalab 205 signal sleuth το οποιο υποψιαζομαι οτι οτι παιρνει ακομα πιο καθαρα το σημα χωρις να ειμαι σιγουρος.




Uploaded with ImageShack.us
 

Μηνύματα
1.648
Reaction score
28
Re: Απάντηση: Tuner Magnum Dynalab FT-101A Etude

λοιπον Μαρουσι μενουμε.δεν εχουμε προβλημα εδω με ραδιο.απο εκαλη και πανω υπαρχει προβλημα γενικα (απο βορεια προαστεια).τωρα μου ειπε οτι εδιναν μαζι και εξωτερικη κεραια η οποια ειναι πανακριβη να την παρεις μονη της.και εκτος απο αυτο εχει και ενα magnum dynalab 205 signal sleuth το οποιο υποψιαζομαι οτι οτι παιρνει ακομα πιο καθαρα το σημα χωρις να ειμαι σιγουρος.




Uploaded with ImageShack.us
one of the best of the best!!!!
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: Tuner Magnum Dynalab FT-101A Etude

Στην περιοχη της Βουλας ολοι οι σταθμοι εχουν προβλημα.Εβαλα μια κεραια της magnum την οποια εδεινε ο Ελληνας αντιπροσωπος (ο οποιος ειναι εξαιρετικος) και για εξωτερικη και για εσωτερικη χρηση,τα αποτελεσματα που πηρα ηταν παρα πολυ καλα.
Την εβαλα εσωτερικα.Μου την εδωσε τελικη τιμη 150ε.
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.653
Μηνύματα
2.870.309
Members
37.934
Νεότερο μέλος
daemon76
Top