TV Samsung 219''


Μηνύματα
277
Reaction score
254
Θα χει πανω απο 3 χιλιαρικα? Απο που θα μπαινει στο σπιτι και τι θα ισχυει σε περιπτωση που η μεταφορικη μου τη χτυπησει? Αυτα με προβληματιζουν αρκετα.
 
  • Like
Reactions: PMC

Μηνύματα
4.365
Reaction score
4.234
Last edited:

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.244
Reaction score
8.743
Ίσως είναι το μέλλον αυτή η τεχνολογία, αλλά απορώ με την υλοποίηση. Σε αρκετά βίντεο που είδα φαίνεται η ανομοιομορφία που έχουν κάποια modules μεταξύ τους.
Εκεί που λέγαμε "αγόρασα τηλεόραση με δόσεις ", θα λέμε "αγόρασα τηλεόραση σε δόσεις".:D
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.880
Reaction score
41.103
Εγώ θέλω να μπορώ να στήνω και να ξεστήνω κατά βούληση. Να έχω για παράδειγμα ένα σεταπ με 150 ίντσες και όποτε χρειάζεται να το σπάω σε 2 μικρότερες τηλεοράσεις :D
 



Μηνύματα
204
Reaction score
47
O,τι και αν είναι κ μόνο που είναι τηλεόραση 219 ιντσών είναι ΤΕΛΕΙΑ. Το μόνο που δεν ήθελα να δω είναι αυτό το endless possibilities που βλέπω εδώ και 25 χρόνια σε όλα τα είδη προϊόντων τεχνολογίας. Ένας να το κατοχυρώσει ρε παιδιά να τελειώνουμε
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.244
Reaction score
8.743
O,τι και αν είναι κ μόνο που είναι τηλεόραση 219 ιντσών είναι ΤΕΛΕΙΑ. Το μόνο που δεν ήθελα να δω είναι αυτό το endless possibilities που βλέπω εδώ και 25 χρόνια σε όλα τα είδη προϊόντων τεχνολογίας. Ένας να το κατοχυρώσει ρε παιδιά να τελειώνουμε
Τηλεόραση 219'' που μάλιστα περνάει απ την πόρτα.
 

Μηνύματα
7.233
Reaction score
4.614
Έτσι
Εάν βγει στην παραγωγή μέσα στην 5ετια κάτι μπορεί να γίνει ...
Αν και στην τιμή που θα πουλιέται το ξέχασα ήδη ....
 



alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.592
Reaction score
27.933
Γενικά με τις μεγάλες τηλεοράσεις έχω τα θέματα μου. Πολύ φως στο χώρο, μη ελεγχόμενο.
Αν δεν είναι 2:35 δεν λέει. Θα κάνουμε masking σε τηλεοράσεις;

Μόνο καλό αν μπορώ να την αγοράζω σαν 65"αρα, μετά να την κάνω πχ 75"αρα αν θέλω, 85"αρα και πάει λέγοντας. Κα βέβαια και 2:35, όχι μόνο 16:9.

Επίσης δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στη συγκεκριμένη εταιρία όσο αναφορά το calibration στα panels. Θα είναι όλα ίδια ώστε να κάνεις calibration σε όλα με τη μία; Γιατι αν τα κάνεις ένα ένα καληνύχτα.
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.592
Reaction score
27.933
Προσωπικά πάντως πολύ μεγαλύτερο ενδιαφέρον μου προκαλεί η rollable LG.
Δεν βλέπω κανάλια, Ελληνικά ή ξένα, και η ΤV ανοίγει μόνο για ταινία ή ντοκιμαντέρ που γενικά μου αρέσουν πολύ. Μπορεί να περάσουν μέρες που να μην ανοίξει καν.
Όποτε το να εξαφανίζεται αυτό το άχρηστο μαύρο γυαλί που κατά 90% στη διάρκεια της μέρας δεν κάνει τίποτα είναι εξαιρετικό. Και ταυτόχρονα μπορώ να βλέπω και 2:35 χωρίς μπάρες. SUPER.
Όταν θα βγει και 75", 85" κλπ, ακόμα ποιό SUPER.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.865.219
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top