UMIK-1 Greece ?

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.499
Reaction score
5.659
Καλημέρα παίδες,

κάπου είχε πάρει το μάτι μου πως κάποιος φέρνει/έχει στοκ από τα calibrated miniDSP UMIK-1 στην Ελλάδα ?
Αν ναι, για δώστε μια τα φώτα σας γιατί επείγει λίγο το θέμα και η λύση της παραγγελίας από έξω δεν βοηθάει χρονικά.

thanks!
 


Μηνύματα
55
Reaction score
26
Ξέρουμε αν με τα τωρινά δεδομένα αξίζει-υπάρχει δυνατότητα αγοράς από Ελλάδα;
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.454
Για το εάν υπάρχει δυνατότητα αγοράς από την Ελλάδα, ο αντιπρόσωπος είναι ο μόνος κατάλληλος για να σου πει.

Την ερώτηση σχετικά με το εάν αξίζει η αγορά του και τη σύνδεση με τα τωρινά δεδομένα (ποια είναι αυτά?), δεν την κατάλαβα.
 


Μηνύματα
55
Reaction score
26
Για το εάν υπάρχει δυνατότητα αγοράς από την Ελλάδα, ο αντιπρόσωπος είναι ο μόνος κατάλληλος για να σου πει.

Την ερώτηση σχετικά με το εάν αξίζει η αγορά του και τη σύνδεση με τα τωρινά δεδομένα (ποια είναι αυτά?), δεν την κατάλαβα.
Επειδή αφενός ψάχνοντας στο εξωτερικό είδα σημαντικά αυξημένες τιμές σε σχέση με παλαιότερα, που πιθανώς να ίσχυαν και στην Ελλάδα, ήθελα να δω αν έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία από αγορά εντός Ελλάδας είτε από την projecting art είτε από κάπου αλλού, γιατί δεν βρήκα κάποια πληροφορία. Επίσης είναι και το θέμα τυχόν διαθεσιμότητας μιας και πάρα πολλά αγαθά βρίσκονται σε έλλειψη.
Τέλος, κάλεσα στην projecting art αλλά δεν μου το σήκωνε κάποιος, πιθανώς είναι σε διακοπές.

Όπως και να έχει, ήθελα να ξέρω αν μάλλον με συμφέρει να το πάρω από εδώ ή να το παραγγείλω από τώρα από εξωτερικό. Ευχαριστώ πολύ τον nemesi54 για την χρήσιμη πληροφορία!
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.559
Μηνύματα
2.865.573
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top