Village Φαλήρου γιοκ!!!

Μηνύματα
366
Reaction score
1.416
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Όχι ρε φίλε, τι λες τώρα... 😲

Ναι γραφεία καντε, μην κάνετε κάνα πάρκο, ειδικά δίπλα στην θάλασσα, ποιος θα πάει μωρέ, είναι και ο Φλοίσβος δίπλα...

>:(
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Που ειναι οι εμβολιασμενοι που τρεχανε μιλιουνια στα σινεμα;...Ψεμματα λεγανε τα μεγαλα καναλια;

8-)
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.423
Reaction score
94.051
Τι τι;

Περιμένεις απάντηση τώρα απ' τον Γιάννννννννη;
 
  • Haha
Reactions: vet

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.232
Reaction score
8.119
Αντί εμβολιαστης είναι; Ή αντί καναλικος; Αυτό δεν κατάλαβα. Εσείς;
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Αντί εμβολιαστης είναι; Ή αντί καναλικος; Αυτό δεν κατάλαβα. Εσείς;
μια λέξη ξέρω που να χαρακτηρίζει το οοοοοολο αυτό του Γιανννη μας που ζούμε εδώ κ χρόνια ….η θέση μου δεν επιτρέπει να το πω….η δικιά σου όμως το επιτρέπει :p:laugh:
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
2.963
Reaction score
6.687
Ναι γραφεία καντε, μην κάνετε κάνα πάρκο, ειδικά δίπλα στην θάλασσα, ποιος θα πάει μωρέ, είναι και ο Φλοίσβος δίπλα...
Σε ποιον απευθύνεται αυτό δεν κατάλαβα ακριβώς. Στον ιδιοκτήτη του συγκεκριμένου συγκροτήματος;

Είναι σαν να λες σε κάποιον να γκρεμίσει το σπίτι του στην Κυψέλη για να κάνει πλατεία. Γκρέμισε το δικό σου.
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Σε ποιον απευθύνεται αυτό δεν κατάλαβα ακριβώς. Στον ιδιοκτήτη του συγκεκριμένου συγκροτήματος;

Είναι σαν να λες σε κάποιον να γκρεμίσει το σπίτι του στην Κυψέλη για να κάνει πλατεία. Γκρέμισε το δικό σου.
Α πα πα, νεύρα.. Νταξει δεν θα πέσουν οι μετοχές τους, μην κάνεις ετσι. :roflmao:
 

Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.516
μια λέξη ξέρω που να χαρακτηρίζει το οοοοοολο αυτό του Γιανννη μας που ζούμε εδώ κ χρόνια ….η θέση μου δεν επιτρέπει να το πω….η δικιά σου όμως το επιτρέπει :p:laugh:
Ντάχαρης ξέρεις οτι η περιοχή που έκλεισε το μεγάλο βίλατζ αυτό, λέγεται Φλοίσβος ε ??? χά χά . Τι δε θα άρπαζα την ευκαιρία .... να το πω :D
 


Μηνύματα
23
Reaction score
11
Κρίμα.. Είμαι στην Αθήνα 15 χρόνια, κατέβηκα στα 18 μου. Για τα πρώτα 5 χρόνια ζούσα Παλαιό Φάληρο και είχα αξέχαστες στιγμές σε εκείνα τα village. Ειδικά στα μπιλιάρδα στον 1ο.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.598
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top