voice 2019

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
τι γινεται φετος στο voice?γκρεμιστηκε καμμια εκλκλησια?ακουγεται λαικο τραγουδι και δεν τους διώχνουν!!!
:biggrin: μηπως επειδη εφυγε ο Μαραβέγιας?

και κρατησαν και μεσηλικα επαγγελματια τραγουδιστη,αυτους τις προηγούμενες χρονιές τούς πεταγαν εξω με τις κλωτσιες,θεση ειχαν μονο 18χρονα κοριτσακια.

 

Μηνύματα
2.353
Reaction score
4.915
Μεγάλη κοιλιά φέτος η εκπομπή αναφορικά με την παρουσίαση αλλά και τα σχόλια των κριτών, που είναι από ανύπαρκτα έως ηλίθια (βλέπε Μουζουράκης). Ελεονώρα....απουσιάζει!
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Μεγάλη κοιλιά φέτος η εκπομπή αναφορικά με την παρουσίαση αλλά και τα σχόλια των κριτών, που είναι από ανύπαρκτα έως ηλίθια (βλέπε Μουζουράκης). Ελεονώρα....απουσιάζει!
η Ελεονώρα φανεται δεν εβλεπε την εκπομπη τα προηγουμενα χρονια,και δεν της εξηγησανε οτι οι κριτες πρέπει ναναι τσίρκο.Προσπαθει να φερθει σαν σοβαρή κριτής μουσικών ταλεντων.Ο Μουζουρακης τα ιδια καραγκιοζιλικια κανει δεν βλεπω διαφορά,ο Ρουβας ειναι λιγο υποτονικός προς το παρόν.Δεδομενου οτι εγω δεν ειμαι του γουστου τσιρκο και προτιμω να δω κανεναν καλο τραγουδιστη επιτελους,προτιμω το στυλ Ελεονώρα.
Ο Μαραβεγιας εβγαλε τρεις ανυπαρκτους τα τρια προηγουμενα χρονια,δεν θα μου λειψει.
 
Last edited:

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
και παμε λιγο στο παρελθόν του voice να γελασουμε λιγο.Εδω εχουμε μια περιπτωση επαγγελματια τραγουδιστριας με πολυ καλη λαικη φωνη ,με την οποια ειχε τραγουδησει και η Ασλανιδου,αλλα κανενας δεν γυρισε,και οταν γυρισε και την αναγνωρισε σαστισαν ολοι με τη λαλακια που εκαναν.Ο Ρεμος συνέχεια ελεγε ,ωραια φωνη,αλλα δεν γυρισε κανενας. :biggrin:

 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
να απαντησω σε οσους απορουν οπως ο φιλος Γιωργης γιατι ασχολουμαι με το voice ειδικα οταν ο ιδιος εχω πει οτι ειναι ευτραπελη εκπομπή με αδικες επιλογές.

Πρωτον παραεμενει ακομα μια εκπομπή που δινει την δυνατότητα πρακτικα στον οποιοδηποτε να τραγουδησει στο ευρυ ελληνικο κοινο.
Δευτερον,εχουν περασει αξιόλογες φωνες που αξιζει να τις ακουσει κανεις,ασχετα την τυχη που ειχαν με τους κριτες.
Τριτον ,οσες αδικιες και να γινουν οταν καποιος εχει τα προσοντα να κανει καριέρα,πιστευω κατι θα κανει.Και για να κανεις καριερα χρειαζονται πολλα ,οχι μονο μια καλη φωνη.Χρειαζεται γερο στομαχι,επιμονη και αφοσιωση που δεν τα εχουν ολοι.Οσο και να λιβανισουν καποιον στο voice αν δεν τοχει δεν θα κανει τιποτα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.578
Μηνύματα
2.864.839
Members
37.932
Νεότερο μέλος
JimmyP
Top