wizzy σ ευχαριστω!!!

Μηνύματα
400
Reaction score
362
Μετα την παρακληση για βοηθεια,σχετικα με την αγορα του schiit mani απο το εξωτερικο,
το phono βρισκεται στα χερια του Γιωργου,και σε λιγες μερες στα δικα μου.
Ενα μεγαλο ευχαριστω απο καρδιας Γιωργο.
Αριστος!!!
 



Μηνύματα
26
Reaction score
30
Μετα την παρακληση για βοηθεια,σχετικα με την αγορα του schiit mani απο το εξωτερικο,
το phono βρισκεται στα χερια του Γιωργου,και σε λιγες μερες στα δικα μου.
Ενα μεγαλο ευχαριστω απο καρδιας Γιωργο.
Αριστος!!!
Έχει βοηθήσει κι έμενα ο Γιώργος σε ανάλογη περίπτωση. Πολϋ καλό παιδί.!!
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Του οφειλω κι' εγω του Γιωργου.
Εμεινα μαλακας με τον τροπο που προσφερθηκε να με βοηθησει.

Να εισαι καλα χεβιμεταλλα!!!
 



Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Πιστεύω ότι θέμα για το avsite θα ήταν αν υπήρχε κάποιος που....ΔΕΝ έχει βοηθήσει ο Γιώργος με τον έναν η άλλο τρόπο...!!!
Το ότι σε βοήθησε κάπου Στέλιο δεν είναι και σπουδαίο πράγμα...μην αισθάνεσαι ξεχωριστός...μπες στην ουρά!!!!!

:D:D:D!
 

Μηνύματα
4.544
Reaction score
3.085
Επειδή η ουρά μεγαλώνει, πρέπει κι εγώ να γράψω δυο κουβέντες.

Λοιπόν, όταν πριν κάμποσο καιρό, στο νήμα για τα κινητά της Xiaomi, στη σελίδα 9 είχα γράψει:

Κυκλοφορούσα με αυτό (Lumia 640XL LTE) μέχρι και πρόπερσι (άντε και πέρυσι) με τρεις ανταλλακτικές μπαταρίες, που έλυναν πολλά προβλήματα. Φυσικά, δεν τις κουβαλούσα όλες μαζί μου και βέβαια - ακόμα και μια - την έπαιρνα μαζί μου, μόνο όταν καταλάβαινα ότι υπήρχε πιθανότητα να την χρειαστώ.
...βγήκε ο Γιώργος απ' το πουθενά και έκανε μια διόλου ευκαταφρόνητη προσφορά:

Παναγιώτη, υπάρχουν κι ελαφριά powerbanks, της τάξης των 2000mAh, με τα οποία θα μπορούσες να φορτίσεις την μη αποσπώμενη μπαταρία τόσο όσο να σε φτάσει για τη δουλειά που θέλεις. Έχω 2-3 που μου περισσεύουν, δώσε μου τη διεύθυνση σου σε ένα pm να σου στείλω.
Κουβέντα στην κουβέντα, ανταλλάξαμε μηνύματα και εγώ, αποδεχόμενος την προσφορά του, απάντησα με αντιπροσφορά να του πληρώσω ένα κομμάτι και φυσικά να αναλάβω το κόστος των μεταφορικών.

Έπεσα σε τοίχο πλήρους άρνησης!

Επέμεινε να μου στείλει δωρεάν (!) ένα κομμάτι και να αναλάβει ο ίδιος (!!) το κόστος αποστολής, ανεξάρτητα αν αυτό ήταν μικρό ή μεγάλο. Για τον Γιώργο δεν έμπαινε στη συζήτηση κανένα από τα δύο, από αυτά που εγώ προσέφερα.

Σήμερα, μετά από μια όντως σπαστική (λόγω Covid-19) αναμονή στο κεντρικό ταχυδρομείο της Καλλιθέας, παρέλαβα το Power Bank, ένα μικρό κομψοτέχνημα, σε άψογη κατάσταση.

Γιώργο, να είσαι πάντα καλά και ευτυχισμένος. Το "ευχαριστώ" εκ μέρους μου φαντάζει πολύ λίγο, μάλλον.
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.223
Reaction score
27.786
Εμένα μου έστειλε προχθές ένα κουτί με καυτερές πιπεριές, μικρές, μυτερές, χαριτωμένες, κόκκινες και πολύ κακές.
Και μπόλικες.
Ήδη το ένα τρίτο αυτών ψήθηκε και μπήκε σε τάπερ με ελαιόλαδο και ξύδι.

Ευκαιρία σε αυτό το θέμα να πω κι εγώ ένα ευχαριστώ στον Γιώργο.
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.665
Reaction score
28.002
A δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο νήμα. 🙂

Το λοιπόν, πριν μερικά χρόνια έζησα τη φιλοξενία στο σπίτι του αγαπητού Γιώργου για ένα ΣΚ, όπου σε όλα ήταν εξαίρετος. Δεν είχε καμία υποχρέωση να το κάνει, και όμως.

Θυμάμαι ακόμα και τους ωραίους μεζέδες που φάγαμε το Σάββατο το βράδυ.
Μετά τις συζύγου βέβαια, για να μην αρχίσετε τα διαφορά. 🧐

:drinks: Γιώργο
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.562
Reaction score
37.848
και εμενα μου εχει στειλει δωρακι (σπεσιαλ cd που δεν ηθελε για διαχυση) αρκετα παλαιοτερα , και τον ευχαριστω..(δεν τον ευχαριστησα επισημα) και ειμαι σιγουρος οτι ειναι απιθανος 🐒
 




hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.978
Reaction score
2.914
Και από μένα ένα ευχαριστώ στον Γιώργο για μια σειρά από vintage pc games που μου έστειλε πριν καιρό με δικά του έξοδα και όντως με γύρισαν πολλά χρόνια πίσω. Πάντα τέτοια και να είναι φωτεινό παράδειγμα για όλους μας.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • spylab
    Shalom
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.867.235
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top