xbox360: φλασαρισμα και ..τελος η εγγυηση?

Μηνύματα
910
Reaction score
20
Καλησπερα παιδια.επειδη ειμαι ολιγον ασχετος με το xbox θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.οταν ''φλασαρεις'' ενα xbox360, ειναι σαν να το τσιπαρεις με προγραμμα?Και αν ναι τοτε χανεται η εγγυηση που σου δινει η Microsoft?ευχαριστω για καθε απαντηση!
 

Μηνύματα
910
Reaction score
20
Απάντηση: xbox360: φλασαρισμα και ..τελος η εγγυηση?

εφοσον δεν ελαβα καποια απαντηση,το εψαξα λιγο παραπανω απο μονος μου.
Απο οτι καταλαβα κανονικα εχεις εγγυηση,αρκει να κρατησεις ανεπαφο το αυτοκολλητο εγγυησης και να ξανα περασεις το αρχικο firmware και εσυ μια χαρα!
Για οποιον εχει τις ιδιες αποριες περισσοτερα εδω : http://www.360-gr.com/t210-topic
 

Μηνύματα
272
Reaction score
92
Απάντηση: xbox360: φλασαρισμα και ..τελος η εγγυηση?

Και βέβαια αρκεί να μη μπείς στο internet, γιατί θα κάνει αυτόματα updpate και θα σε αποκλείσει για πάντα απο το δίκτυό τους και δε ξέρω κι εγώ τι άλλο.
 

Μηνύματα
910
Reaction score
20
Απάντηση: xbox360: φλασαρισμα και ..τελος η εγγυηση?

Ισχυει και αυτο που λες.
Βεβαια οι πιο πολλοι ''τρωνε'' ban αφου πηγαινουν να παιξουν online ενα παιχνιδι που δεν εχει βγει καν στην κυκλοφορια επισημα!
 

Μηνύματα
145
Reaction score
1
Απάντηση: xbox360: φλασαρισμα και ..τελος η εγγυηση?

Ισχυει και αυτο που λες.
Βεβαια οι πιο πολλοι ''τρωνε'' ban αφου πηγαινουν να παιξουν online ενα παιχνιδι που δεν εχει βγει καν στην κυκλοφορια επισημα!
μπα μην το λες, κάθε χρόνο κυρίως τον Δεκέμβριο (εξαίρεση ο περασμένος) γινόταν ξεκαθάρισμα και μαζικό ban απο την microsoft
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.556
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top