Xiaomi Amazfit GTR

Μηνύματα
21
Reaction score
5
Καλησπέρα

Είναι καλο αυτο το ρολογάκι? Έχω ακούσει πολλά καλα, αλλα έχουν θεμα με το GPS λενε και το tracking ειναι άθλιο.

Έχει κανένας γνωμη? Το έχει κανένας? Τιμή στα 149, τα αξίζει?
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.355
Sorry κιόλας, αλλά εάν έχει θέμα με το GPS και το tracking είναι άθλιο, πού βασίζονται τα πολλά καλά που έχεις ακούσει;
 

Μηνύματα
21
Reaction score
5
Στο κομμάτι ποιότητας κατασκευής, pairing με την συσκευή, στις πληροφορίες και τις ειδοποιήσεις που σου δίνει, καθώς και στο UX ειναι πολυ καλα γι αυτα τα χρήματα. Δεν το θέλω για αθλητισμό, αλλα σε περίπτωση που το βάλω για κανένα ποδήλατο που κάνω, γι αυτο ρωταω για το GPS αν ισχύει.
 

Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.412
αν το θέλεις για ποδήλατο και έχει θέματα με gps θα αναγκαστείς να πάρεις ταχύμετρο σε πρωτόκολο ANT+ , αλλά και πάλι η εγγραφή της διαδρομής θα είναι ότι να ναι.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.355
Επίσης, εάν το GPS έχει θέματα (επιμένω!), τι να την κάνω την ποιότητα κατασκευής, τις πληροφορίες και το UX; Εάν υστερεί σε μία από τις βασικές λειτουργίες της (GPS), όλα τα άλλα είναι φρου-φρου κι αρώματα.
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Είναι απίστευτο αυτό που γίνεται με τους reviewers τα τελευταία χρόνια, επαγγελματίες και μη. Πραγματικά για κάτι που θέλω να πάρω διαβάζω μόνο δημοσιεύσεις απο forum ή δεν το ψάχνω καθόλου.
 

Μηνύματα
21
Reaction score
5
Αν ηθελα καλο gps χωρις δευτερη κουβεντα θα πηγαινα σε κατι τύπου garmin ή suunto. Δεν θελω sport watch, θελω ενα smartwatch το οποιο να ειναι και πιο casual. Οποτε καταλαβαίνω γιατι επιμένεις, αλλα τα φρουφρου ειναι αυτα που θελω εγω στην προκειμενη περιπτωση.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.355
Επομένως, αφού σε αυτή την περίπτωση θέλεις τα φρου-φρου, επικεντρώσου εκεί για να εκτιμήσεις εάν αξίζει να δώσεις τα €149.

Προσωπικά, δεν θα τα έδινα για φρου-φρου.
 

Μηνύματα
1.665
Reaction score
1.501
Το garmin venu sq δεν ειναι τοοοσο πιο ακριβο...
Επισης στο ebay εφυγε σε auction ενα polar vantage m στα 160 ευρω με μεταφορικα και γενικα εκει καπου "παιζει".
 

Μηνύματα
21
Reaction score
5
Υπάρχει κάποιο value for money που να ειναι ομορφο και να με καλύπτει ως προς αυτα που θελω εγω? Έχετε να προτείνετε κατι πιο φθηνο?
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.103
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top