Yamaha PRO 500 ακουστικα

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Αγαπητοι φιλοι και μουσικοφιλοι,

πωλουνται τα ακουστικα Yamaha PRO 500 (Glossy Black),αγορασμενα τον Σεπτεμβριο απο Amazon USA (η εγγυηση δεν εχει ισχυ στην Ελλαδαρα) και με συνολικη χρηση περιπου 4 ωρων (μεχρι σημερα εχουν χρησιμοποιηθει ακριβως 4 φορες).

Ειναι κυριολεκτικα καινουρια (τοσο τα ακουστικα οσο και η συσκευασια τους).Τα σακουλακια με τα αυτοκολλητα της Yamaha και το πανακι καθαρισμου,καθως επισης και αυτο με το μικρο καλωδιο (in line remote-mic ειδικο για Ipod,Ipad,Iphone) ειναι αθικτα (δειτε καποιο unboxing για να καταλαβετε πού ακριβως αναφερομαι).Η θηκη τους με το carabiner επισης,μιας και μετα το ανοιγμα της συσκευασιας αποθηκευτηκε στο κουτι εφοσον τα ακουστικα προοριζονταν μονον για οικιακη χρηση.Καποια ελαφρα-σχεδον δυσδιακριτα-σημαδια στην εξωτερικη συσκευασια (οχι στο λευκο κουτι,στο μαυρο εξωτερικο περιτυλιγμα αναφερομαι) υπηρχαν με την αγορα λογω της πολυ λεπτης μεμβρανης που τυλιγει τα προιοντα η Yamaha.Δεν εγιναν απο μενα.Δεν ειναι ομως κατι αξιο λογου,απλα το αναφερω για να εχετε απολυτη εικονα.

Τα ακουστικα φυλασσονταν τυλιγμενα σε πανακι μεχρι προσφατως οποτε και αποθηκευτηκαν παλι προσεκτικα στη συσκευασια τους οπως ακριβως ηταν,μιας και αποφασισα την πωληση τους.Τα πακεταρισα φορωντας γαντια ωστε να μην υπαρχουν δαχτυλιες.Εαν κατι μου ξεφυγε να με συγχωρειτε μιας και η επιφανεια τους ειναι γυαλιστερη.Εξυπακουεται οτι θεμα φθορας δεν υφισταται.Ειναι πραγματικα του κουτιου!Δειτε τις φωτογραφιες και θα καταλαβετε.Εχω φωτογραφισει τα παντα για να υπαρχει πληρης εικονα.Η αγγελια επιτρεπει μονο 5 φωτογραφιες,εαν ομως καποιος θελησει ας στειλει ενα mail και θα του στειλω τα παντα φωτογραφημενα (εχω 23 φωτογραφιες συνολικα,οποτε θα στειλω τις υπολοιπες 18)
DSCN0379.JPG
DSCN0384.JPG
DSCN0387.JPG
DSCN0400.JPG
DSCN0401.JPG


Λογος πωλησης τους αποτελει το γεγονος οτι λογαριασα χωρις τον ξενοδοχο.Βλεπετε ο Αριστοτελης και ο Δημητρης (οι γιοι) προηγουνται και οι μοναχικες ωρες μουσικης απολαυσης που ηθελα να πιστευω οτι θα υπαρχουν,τελικα δεν υπαρχουν.Αποτελεσμα ειναι να παραμενουν οπως καταλαβαινετε αχρησιμοποιητα.

Το τί ακριβως σημαινει Yamaha PRO 500 μπορειτε να το δειτε στην επισημη ιστοσελιδα της Yamaha αλλα και σε διαφορα reviews αν και πιστευω οτι οποιος βρεθηκε εδω και διαβαζει την αγγελια γνωριζει ακριβως περι τινος προκειται.Περιττο να αναφερω κατι για την ποιοτητα του προιοντος.

Τιμη 200 ευρω.Τα εξοδα αποστολης είναι του αγοραστη.Η πληρωμη θα γινει με καταθεση πριν την αποστολη.Εννοειται οτι ο αγοραστης πριν πληρωσει θα εχει ολα μου τα στοιχεια (τη διευθυνση του σπιτιου μου και του ιατρειου μου και τα τηλεφωνα μου),ωστε να μην υπαρχει οποιοσδηποτε φοβος αναξιοπιστιας.Η αποστολη θα γινει όπως μου ζητηθει.Το πακεταρισμα προκειμενου να σταλουν,θα είναι αψογο.Εαν ο αγοραστης ζει στην Πατρα θα παραδοθουν προσωπικα από μενα.

Η τιμη είναι τραβηγμενη από τα μαλλια προκειμενου να πουληθουν αμεσα και να ειμαστε ικανοποιημενοι και εγω και ο αγοραστης.Γι’αυτό παιδια σας παρακαλω μη μου κανετε παζαρι.Κατω από 200 δεν θα τα δωσω μιας και ουσιαστικα μιλαμε για ένα σχεδον αχρησιμοποιητο προιον.

Θα παρακολουθω το νημα και θα απαντω το δυνατον γρηγοροτερα.

Ευχαριστω ολους προκαταβολικως και το AVSite για τη φιλοξενια της αγγελιας.Να ειστε καλα!

Υ.Γ.Το επισημο LINK της Yamaha:http://usa.yamaha.com/products/audio-visual/headphones/pro-500/
 
Last edited:

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Αγοραστηκαν απο τον συμφορουμιτη Σταυρο.
Ευχαριστω αδελφε μου και καλες ακροασεις! ;)
Ευχαριστω AVSite :)
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.474
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top