Yamaha tx497 vs Denon tu1500rd

Μηνύματα
136
Reaction score
15
Καλησπερα σε ολους. Οπως λεει και ο τιτλος του θεματος, παρακαλω για τις γνωμες σας, μεταξυ των δυο!
 

Μηνύματα
455
Reaction score
572
Καλημέρα,αγαπητέ μου δεν υπάρχει κανένας λόγος να πάρεις τον Yamaha αντι του Denon εκτός απο το οικονομικό.Είχα για
πολλά χρόνια τον Denon και ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος συν το τηλεκοντρόλ που δίνει μεγάλη ευκολία. Ο Yamaha βέβαια,είχα τον 492, ήταν αξιοπρεπέστατος αλλα μέχρι εκεί.Συμβουλή για Denon,θέλει το ζεσταματάκι του ,15', για να παίξει σωστά.
 

Μηνύματα
498
Reaction score
246
Καλημέρα. Εφόσον το Denon έχει τηλεχειρισμό, έχει μεγάλο προβαδισμα. Η ποιότητα του ήχου επίσης του δίνει πιο πολλούς πόντους. Denon θα πρότεινα κι εγώ.
 


sterkon

Τελεοράσεις!
Μηνύματα
982
Reaction score
1.616
:errwhat::errwhat: Πριν το διαβάσω, να πώ πως αν χρειαζόμουν ικανότητα λήψης και ζωηρό ηχητικό χαρακτήρα, θα έπαιρνα τον γιαμάχα, κι αν ήθελα να παίζει μπάκράουντ όλη τη μέρα θα έπαιρνα τον μάραντζ. Ντένον δεν είχα παρα μόνο κασετόφωνα... :beach:
 


Μηνύματα
136
Reaction score
15
Καλημέρα,αγαπητέ μου δεν υπάρχει κανένας λόγος να πάρεις τον Yamaha αντι του Denon εκτός απο το οικονομικό.Είχα για
πολλά χρόνια τον Denon και ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος συν το τηλεκοντρόλ που δίνει μεγάλη ευκολία. Ο Yamaha βέβαια,είχα τον 492, ήταν αξιοπρεπέστατος αλλα μέχρι εκεί.Συμβουλή για Denon,θέλει το ζεσταματάκι του ,15', για να παίξει σωστά.
Σε ευχαριστω για την απαντηση σου. Η αληθεια ειναι πως οικονομικα, μου βγαινουν το ιδιο! Μιλαω για μεταχειρισμενα βεβαιως. Απλα ηθελα να ξερω τι και πως, πριν παρω ενα απ τα δυο.
 

ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823
Μήπως θα ήταν σωστό να δείτε κάτι και με DAB για το μέλλον?
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.309
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top