ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΕΡΓΟΥ ΤΕΧΝΗΣ

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Λόγω έλλειψης χώρου, ανταλλάσσεται το συγκεκριμένο έργο τέχνης με οτιδήποτε μπορεί να με ενδιαφέρει από είδη hi-fi ή οτιδήποτε άλλο.

Πρόκειται για ανυπόγραφο έργο του Γερμανού ζωγράφου Claus Sauernheimer, λάδι σε πλακάζ 55 Χ 80 cm καθαρό έργο και 68 Χ 93 με την κορνίζα. απεικονίζει την γυναίκα και μούσα του Φώφη (Ελληνίδα) η οποία πέθανε πρόσφατα. Το έργο βρισκόταν στην κατοχή της, ήταν προσωπικό και για τον λόγο αυτό είναι ανυπόγραφο. Μαζί με την φωτογραφία του έργου, παραθέτω και δημοσίευμα από event του 1969 σε γκαλερί του Αμβούργου, όπου ο ζωγράφος, ζωγραφίζει την γυμνή γυναίκα του (την εικονιζόμενη).
Βάζω ενδεικτική τιμή ανταλλαγής τα 300 ευρώ, αν και το έργο κοστίζει πολύ περισσότερα.

Δυστυχώς δεν ξέρω τι συμβαίνει, έχω δοκιμάσει όλα τα μεγέθη, αλλά δεν ανεβαίνουν οι φωτογραφίες. Όποιος ενδιαφέρεται, ας στείλει το mail του να του τις στείλω.
 


Μηνύματα
1
Reaction score
0
Καλησπέρα σας ενδιαφέρει ανταλλαγή με αντρικό ρολόι roberto cavalli αντίστοιχης αξίας? με καρτελάκι καινούργιο στα 360? Αν ναι και δεν έχετε ανταλλάξει ακόμα τον πίνακα επικοινωνήστε μαζί μου [email protected]
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.020
Μηνύματα
2.885.495
Members
37.976
Νεότερο μέλος
Spadidakis
Top