Απάτη μέσω των αγγελιών

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

pedes me eksapatise k emena!!!!!an ginei dikastipio eimai k ego mesa!!!!exo k tis apodeikseis apo thn trapeza!!!!!!!!!!!!!!opoios thelei to email mou einai [email protected] as mou steilei k as mou pei....
 


Μηνύματα
1.732
Reaction score
789
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Θα τον έχουν προσλάβει στο υπουργείο οικονομικών για να βρίσκει τρόπους αφαίμαξης πολιτών :139:
υγ1. σαν την ιδέα της φυλάκισης για εισιτήρια του λεωφορίου:125:
υγ2. με τους χάκερς αυτό δεν έκαναν στη CIA;:126: τους προσλάμβαναν!
 

Μηνύματα
67
Reaction score
7
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Απλα εχει βρει την λυση για να ζει με την αφελεια μας και την εμπιστοσυνη μας στα φορουμς....
 





Μηνύματα
29.446
Reaction score
23.570
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

ΕΛΑΒΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ.

Λοιπόν η δίκη είναι στις 30-5-11 στην Καλαμάτα.
Ελπίζω αυτην την φορά να γίνει και να μην ζητήσει αναβολή.
Η κατηγορία εναντίων του είναι : Απάτη κατά εξακολούθηση.
Για όσους γνωρίζουν νομικά μπορεί να καταλάβουν και να μας εξηγήσουν κιόλας τι ακριβώς συμβαίνει.
Θα παρακαλούσα όλους όσους μας έχει εξαπατήσει να μπορέσουμε να βρεθούμε και να είμαστε παρόν στο δικαστήριο για να τελειώνουμε με αυτόν τον "κύριο".
Είμαι διαθέσιμος προς όλους με ένα pm και τηλέφωνο.
Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
910
Reaction score
20
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Καλησπερα παιδια.
Πριν κανενα διμηνο εμπλεξα και εγω με τον συγκεκριμενο τυπο.
Μολις τωρα διαβασα το thread.
Επειδη δεν εχω τον χρονο -ουτε την ορεξη να χαλιεμαι- δεν μπορω να παραστω σε δικαστηρια και να κανω μηνυσεις.
Εχασα 280ευρω και προσωπικα σε εμενα στοιχισαν πολυ (φοιτητης ειμαι και δεν τρεχουν τα χρηματα απο την τσεπη μου).
Εχω κρατησει την αποδειξη απο την τραπεζα οπου εκανα την καταθεση.
Δεν ξερω βεβαια αν μπορει να βοηθησει καπου.Οχι για εμενα, αλλα περισσοτερο για τα υπολοιπα παιδια που εχουν τραβηξει τοσα. Εγω -''απλα''- εχασα τον υπνο μου για μια εβδομαδα και ολα πηγαιναν στραβα..
Ας με ενημερωσει καποιο παιδι.
Ευχαριστω.
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.252
Reaction score
1.161
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Δεν χρειάζεται να τρέχετε, εξουσιοδοτήστε τον δικηγόρο με FAX (που έχει αναλάβει την υπόθεση) να παραστή αντί εσάς,
ούτε χρήματα θα πάρει πιστεύω πολλά, η αμοιβή εάν είσαστε αρκετοί θα είναι ελάχιστη, αξίζει τον κόπο να τον ρωτήσετε τουλάχιστον!!!
οι ερωτήσεις είναι δωρεάν!
 

Μηνύματα
910
Reaction score
20
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Δεν χρειάζεται να τρέχετε, εξουσιοδοτήστε τον δικηγόρο με FAX (που έχει αναλάβει την υπόθεση) να παραστή αντί εσάς,
ούτε χρήματα θα πάρει πιστεύω πολλά, η αμοιβή εάν είσαστε αρκετοί θα είναι ελάχιστη, αξίζει τον κόπο να τον ρωτήσετε τουλάχιστον!!!
οι ερωτήσεις είναι δωρεάν!
Επειδη δεν γνωριζω (δεν εχω προλαβει να διαβασω ολο το thread) περι δικηγορου,
οποιος εχει παρει πανω του το θεμα, παρακαλω να με ενημερωσει για τον δικηγορο και που θα πρεπει να απευθυνθω (πιστευω πως καταλαβαινετε πως δεν μπορω την συγκεκριμενη χρονικη περιοδο να χαλαω αλλα τοσα σε δικηγορους. Αν φυσικα μιλαμε για λογικα ποσα, φυσικα και θα συμμετεχω).
 

Μηνύματα
5
Reaction score
3
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Οι ημέρες περνάνε και η μέρα της δίκης είναι πολύ κοντά.
Θα ηθελα να ξέρω και να υπάρξει μια άμεση επικοινωνία ποιοί θα είναι παρόν στην δίκη 30-5-2011!!
Η δίκη βέβαια γίνεται στην Καλαμάτα
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.308
Reaction score
28.080
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Πoιανού η δίκη γίνεται στην Καλαμάτα φίλε messinios ??
Tου αναφερόμενου σ΄αυτό το θέμα;
Διότι απ΄ότι έμαθα πρόσφατααα ακόμη είναι άφαντος ο συγκεκριμένος και τον ψάχνουν.
 

Μηνύματα
5
Reaction score
3
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Αν μιλάμε για τον Γ.Αρ..... , τότε αυτού γίνεται η δίκη στην Καλαμάτα.
 

Μηνύματα
67
Reaction score
7
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Καλησπερα και απο εμενα...
Εχω μιλησει ηδη με τον messinio(o Av4t4r4383) ειμαι φιλε...
Εγω θελω να παω και ειμαι σε φαση που μιλαω με τον δικηγορο μου.Το θεμα ειναι θα γινει το δικαστηριο.
Χαιρετω και παλι τον Μιχαλη τι κανεις φιλε...αφαντος ο ''κυριος'' ακοαμ να δωσει ιχνη ζωης.
Τελευταια επαφη μαζι του περσι ξερεις εσυ...και ουδεποτε ξανα ουτε εφανηστικε ουτε συννεληφθη μην ακουτε παραμυθια.
Πιστευω ομως στην Ελληνικη Δικαιοσυνη και μερα θα γινει σωστα η ''δουλεια''.
Ολα αρχισαν να περνουν το δρομο τους παντως σας το λεω απο εγκυρες πηγες ( ο δικηγορος μου βλεπετε) μου ειπε οτι εχουν δρομολογηθει οι μηνυσεις ολες μαζι εναντιον και πιστευω μεσα στο 2012 να εχουμε τελειωσει με τον ''κυριο''
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.308
Reaction score
28.080
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Γεια σου ρε Γιώργο.
Δηλαδή θα γίνει η δίκη του λεγάμενου, αλλά αυτός άφαντος ε;
 


Μηνύματα
29.446
Reaction score
23.570
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ?
 



Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.781
Μηνύματα
2.875.926
Members
37.950
Νεότερο μέλος
tzino
Top