ΕΠΑΡΓΥΡΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Μηνύματα
3.188
Reaction score
209
Πες τα καλέ μου άνθρωπε. Άμα δεν βράζει η γίδα, τα όργανα θα κάτσουμε να κοιτάμε;
Μπορούμε να τα βράσουμε όμως και αυτά. Μετά τα πετάμε στο γκριλ για 15 λεπτά και έτοιμα. Παίζουν καλύτερα... για λίγο.

http://www.get-tuned.com/boiling-guitar-strings.php

Λέτε να γίνεται το ίδιο και με τα καλώδια; :eek:
 



Μηνύματα
71
Reaction score
8
Ρε μη το κοβετε το παιδι, πες μας φιλε μου να μαθουμε!
Επειδη η εξυπναδα περισευει σ' αυτον τον ταλαιπωρο τοπο, σας παραπεμπω σε ενα σημερινο θεμα του Costa Goyia με τιτλο Mastering.Εκει λοιπον θα διαβασετε τα περι στησιματος οργανων στην σκηνη.
 

Μηνύματα
1.541
Reaction score
5
Επειδη η εξυπναδα περισευει σ' αυτον τον ταλαιπωρο τοπο, σας παραπεμπω σε ενα σημερινο θεμα του Costa Goyia με τιτλο Mastering.Εκει λοιπον θα διαβασετε τα περι στησιματος οργανων στην σκηνη.
Οταν δεν ξερεις σε ποιον αναφερεσε, ειναι ευκολο να πετας εξυπναδες... Οταν αυτος σου απαντα, τοτε ειναι δυσκολο ε?
 

Μηνύματα
71
Reaction score
8
Οταν δεν ξερεις σε ποιον αναφερεσε, ειναι ευκολο να πετας εξυπναδες... Οταν αυτος σου απαντα, τοτε ειναι δυσκολο ε?
Οταν δεν ξερεις σε ποιον αναφερεσε, ειναι ευκολο να πετας εξυπναδες... Οταν αυτος σου απαντα, τοτε ειναι δυσκολο ε?
Φιλαρακο για κανετα πιο λιανα.
 












Μηνύματα
1.108
Reaction score
169
Λεβεντες μου αν εχετε εμπειρια συναυλιωνθα καταλαβετε τι λεω και γιατι το λεω.Σε διαφορετικη περιπτωση μην ασχολεισθε με το αντικειμενο.Ειναι κριμα και αδικο νασπαταλατε τον χρονο σας.
Δηλαδή έβγαλες το ασφαλές συμπέρασμα ότι επειδή ενδιαφερόμαστε για τα καλώδια του ηχοσυστήματός μας δεν ξέρουμε από μουσική. Μάλιστα...

Εγώ να ρωτήσω με τη σειρά μου τι εμπειρία έχεις από στήσιμο σοβαρού ηχοσυστήματος? Γιατί το θέμα για το οποίο εκφέρεις άποψη είναι σχετικό με αυτό....

ΣΩΣΤΟΣ.Επι τελους να και ενας λογικος?.............................................................................................
...........................................
Σαρκασμός και τρολλάρισμα λέγεται...
Για να στο πώ πιο λαϊκά, δεν βρέχει...
 

Μηνύματα
71
Reaction score
8
Δηλαδή έβγαλες το ασφαλές συμπέρασμα ότι επειδή ενδιαφερόμαστε για τα καλώδια του ηχοσυστήματός μας δεν ξέρουμε από μουσική. Μάλιστα...

Εγώ να ρωτήσω με τη σειρά μου τι εμπειρία έχεις από στήσιμο σοβαρού ηχοσυστήματος? Γιατί το θέμα για το οποίο εκφέρεις άποψη είναι σχετικό με αυτό....



Σαρκασμός και τρολλάρισμα λέγεται...
Για να στο πώ πιο λαϊκά, δεν βρέχει...
Λοιπον Audio λεβεντες επειδη το πραμα τραβαει,ας σταματησουμε εδω.Παντως το1969 εστησα το πρωτο μου συστημα.Κατι ξερω και εγω απο αττο κολημα.Μπορει λογω οικονομικης καταστασης να μην απεκτησα ποτε Υπερ μηχανακια ομως με αυτα που ειχα και εχω ακουω περιφημα τους 2000 δισκους μου.ΑΥΤΑκαι τελος.
 

Μηνύματα
71
Reaction score
8
Επισης αν με την παρουσια μου ταραξα τα ηρεμα νερα σας αν επιθυμειτε αποχωρω ησυχα οπως ηλθα.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.652
Μηνύματα
2.870.365
Members
37.933
Νεότερο μέλος
daemon76
Top