Το Σύστημα του ΜΗ την σήμερον ημέρα και έπεται συνέχεια...?


platon

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.276
Reaction score
1.356
Βασιλη.....μια που ανοιξες δουλεις, σκεψου και τη μεταφορα του ρακ σε πλαινο τοιχο αν και εφ' οσον εχεις balance προενισχυτη.
 


Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Βασιλη.....μια που ανοιξες δουλεις, σκεψου και τη μεταφορα του ρακ σε πλαινο τοιχο αν και εφ' οσον εχεις balance προενισχυτη.
Προ balanced έκει...
Μυαλό balanced δεν έκει... :fuckyou:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Τα ράκ μένουν ως έχουν γιατί οι πλαϊνοί χώροι είναι πιασμένοι,... το σύστημα είναι για 2κάναλη ακρόαση στημένο, το χόμ σίνεμα είναι το κερασάκι.... ξενέρωτοι ζηλιάρηδες για να ακούσουμε και τα συστήματα σας να δούμε τι ψάρια πιάνουν....:laugh: :laugh: :laugh:
 



zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
ξενέρωτοι ζηλιάρηδες για να ακούσουμε και τα συστήματα σας να δούμε τι ψάρια πιάνουν....:laugh: :laugh: :laugh:
Το δικό μου, συνήθως μουρμούρες και λούτσους, καμιά φορά αν το επιτρέψει η Αλεξίου (είναι με τα Φεγγάρια της αυτή) και καμιά τσιπουρίτσα αλανιάρα, χρυσοφρύδα.
 




Μηνύματα
567
Reaction score
373
Τα ράκ μένουν ως έχουν γιατί οι πλαϊνοί χώροι είναι πιασμένοι,... το σύστημα είναι για 2κάναλη ακρόαση στημένο, το χόμ σίνεμα είναι το κερασάκι.... ξενέρωτοι ζηλιάρηδες για να ακούσουμε και τα συστήματα σας να δούμε τι ψάρια πιάνουν....:laugh: :laugh: :laugh:
Πάντως την τελευταία φορά που είχα πάει στον Βασίλη άκουγα Juno Reactor και έφυγα με πόνο στο στομάχι. :confused: Και όλη την ώρα μου 'λεγε, 'άνοιξέ το κι άλλο, άνοιξέ το κι άλλο' την ένταση εννοούσε; το πάτωμα; :eek:

Βασίλη:hi:
 





Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
ρε αυτα http://deepinradio.com/ τα παιζνε καλα?????????
Έλα να ακούσεις αγορίνα μου.... τα μπάσα είναι (και ήταν) αβυσσαλέα - βελζεβούλια και σε τρελά γκάζια.
Από αύριο (μάλλον) θα μιλήσω για όλα αναλυτικά και ποιες προσθήκες μου έφεραν το σύστημα τούμπα! :smoke:
 
Last edited:

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Έλα να ακούσεις αγορίνα μου.... τα μπάσα είναι (και ήταν) αβυσσαλέα - βελζεβούλια και σε τρελά γκάζια.
Από αύριο (μάλλον) θα μιλήσω για όλα αναλυτικά και ποιες προσθήκες μου έφεραν το σύστημα τούμπα! :smoke:
αν δεν φαω και δεν πιω........εγω δεν λεω τιποτις......:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.401
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top