2 Sex + 1 Kαράτε;

Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
Η οθόνη θα μπαίνει και θα βγαίνει. Χειροκίνητη Κώστα μου.
Δες μια φωτό να καταλάβεις. Δεν μπαίνει σταθερή. Δεν υπάρχει ευτυχία που να κόβεται στα τρία:



Η οθόνη θα κρεμάται ακριβώς στο πάνω μέρος των ντουλαπιών, ανάμεσα στα ηχεία, με κάποια όμορφα λαμάκια και θα αφαιρείται και θα αποθηκεύεται πίσω από κάποια πόρτα.
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Το σκέφτομαι κι εγώ όμως, μήπως με τρώει ο πωπός μου για ...μπελάδες;
Απορώ γιατί το σκέφτηκες αυτό :whistling:
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
Δεν είναι απαραίτητα καθοριστικό το διχίλιαρο (φτάνει να μην ξεφύγω με τρέλλα στο σύνολο με οθόνη).
Χμμμ... για κοίτα και τον JVC DLA-X35 :sneaky: :whistling:

 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
να πηγαινεις ποιο συχνα στον cinema βρε......και κρατα την 46αρα σου !!!!!!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
οποτε σταθερη.....αλλα το βαλε βγαλε θα εχει και καποιες συνεπειες στον χρονο και σε καποια απροσεξια.....πρεπει να το σκεφτεις...
Παντως ειναι πιο οικονομικες οι σταθερες...

προβολεις.....

epson 9200 > καλο 2D μετριο 3D
jvc x35 > καλο+ 2D μετριο 3D
benq 7500 > μετριο 2D και σουπερ 3D

σε ολους τους προβολεις θα εχεις ενα + στην εικονα σε θεμα αντιθεσης επειδη θαχεις γκρι οθονη
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
η αληθεια ειναι τρελλε ανδρα οτι η οθονη με τα τοσα μπασε βγαλλε --ανεβαζε κατεβαζε θα γινει χαλια και μετα θα πεις στην γυναικα να πεταξετε το συνθετο για να μπει εκει μια σταθερη οθονη !!!
θελει λιγο σκεψη το πραμα νεε μου.......ο Κεφαλας που τον βλεπεις τοσο επιφυλακτικο ειναι γιατι --οπως μου εχει πει--μια χαρα λεει οτι βλεπει απο την 28αρα τι βι του και γελαει με τους αλλους που ψαχνοντε για μεγαλες οθονες......







:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Τα σινεμά δεν δέχονται τριτεκνική έκπτωση Βλάσση μου :)
να βαζεις την γυναικα να τα βαζει για υπνο και να πηγαινεις μονο σου...........τσαμπα πραμα....:D:D
 

Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
οποτε σταθερη.....αλλα το βαλε βγαλε θα εχει και καποιες συνεπειες στον χρονο και σε καποια απροσεξια.....πρεπει να το σκεφτεις...
Παντως ειναι πιο οικονομικες οι σταθερες...

προβολεις.....

epson 9200 καλο 2D μετριο 3D
jvc x35 καλο+ 2D μετριο 3D
benq 7500 με μετριο 2D και σουπερ 3D

σε ολους τους προβολεις θα εχεις ενα + στην εικονα σε θεμα αντιθεσης επειδη θαχεις γκρι οθονη
Η οθόνη θα μένει περισσότερο από το δίωρο, ας πούμε όλο το Σαββατοκύριακο.

Με ενδιαφέρει όμως μόνο wireless Κώστα. Πες λοιπόν πως κινηθώ γύρω εκεί από προβολείς. Σε οθόνη, που να κοιτάω;
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
η αληθεια ειναι τρελλε ανδρα οτι η οθονη με τα τοσα μπασε βγαλλε --ανεβαζε κατεβαζε θα γινει χαλια και μετα θα πεις στην γυναικα να πεταξετε το συνθετο για να μπει εκει μια σταθερη οθονη !!!
θελει λιγο σκεψη το πραμα νεε μου.......ο Κεφαλας που τον βλεπεις τοσο επιφυλακτικο ειναι γιατι --οπως μου εχει πει--μια χαρα λεει οτι βλεπει απο την 28αρα τι βι του και γελαει με τους αλλους που ψαχνοντε για μεγαλες οθονες......







:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:
εχω 37" τν και 92" οθονη γκρι......οταν εσυ ακομα δεν ηξερες τι ειναι οθονη και προβολεας :p

:fuckyou:
 


Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
Η οθόνη θα μένει περισσότερο από το δίωρο, ας πούμε όλο το Σαββατοκύριακο.

Με ενδιαφέρει όμως μόνο wireless Κώστα. Πες λοιπόν πως κινηθώ γύρω εκεί από προβολείς. Σε οθόνη, που να κοιτάω;
ολοι οι προβολεις μπορουν να παιξουν ασυρματα αν πλερωσεις..:D
http://www.orpheusaudio.gr/el/content/air-p

κατσε να το ψαξω λιγο βρε.....:)
 



Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Κι' έλεγα ότι εμένα είναι κοντά στο τζάκι... :roflmao:
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.417
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top